Dolar 32,4977
Euro 34,5510
Altın 2.495,10
BİST 9.548,09
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 26°C
Az Bulutlu
Ankara
26°C
Az Bulutlu
Çar 24°C
Per 21°C
Cum 18°C
Cts 17°C

GENELKURMAYIN İNKARCILIĞI

01/08/2013 2:59 PM
1

Mevcudu YOK saymak. Yapılanı yapılmıyor, Bilineni bilinmiyor demek İNKAR etmektir. TSK’da Genelkurmay başkanının TSK;

 • BÜTÜNDÜR, TSK’da AYIRIM YOKTUR, TSK’da PERSONEL BİR BÜTÜN HALİNDE  düşünülür hak ve görevler ona göre DAĞITILIP, değerlendirilir  diyorsa,
 • Subaylar Assubayların Çalışırken 2 ve  emeklilikte 3 katı fazla maaş alıyorsa,
 • Subaylar tüm Tazmianatları Alırken çalışan ve emekli Assubaylar HİÇ almıyorsa,
 • Subaylar DOLGUN maaşla EMEKLİ olurken Assubaylar AÇLIK sınırında bir MAAŞ alıyorsa,
 • Subaylar GÖREVDE DE EMEKLİLİKTE DE MODERN orduevlerinden hizmet alırken Assubaylar KÖHNE  yerlerden hizmet alıyorsa,
 • Subaylar Çalışırken ve emeklilikte KAMPLARDAN her yıl istifade ederken Assubaylara 4-5 yılda bir sıra geliyorsa,
 • Subaylar ÇALIŞIRKEN devamlı LOJMANDA kalırken, LOJMAN bulamayan Assubayların kirada KALMASINA çözüm bulunmuyorsa,
 • Subaya ayrı servis verip, Subaya serviste her türlü kolaylığı gösterirken Assubayın İHTİYACI halinde SERVİSİN DEVLET malı olduğu söylenip, servisler ondan esirgeniyorsa,
 • Assubay devamlı HUZURSUZ,RAHATSIZ iken onun bu halini GÖRMEZDEN gelerek AYIRIM ve HAKSIZLIKLARIN devamı TSK’da BİRLİĞİ sağlamaz, DİRLİĞİ BOZUYORSA,
 • Lise ve 2 yıllık harp okulu mezunu subay fakülte mezunu subaydan bir üst dereceden göreve başlatılırken Fakülte mezunu assubaylar büro memurları ile ayni statüde görülüp alt derece ve kademeden göreve başlatılıyorsa,
 • Dünyada örneği olmayan, KAPRİSİNİ GİDERMEK, FARKLI olduğunu GÖSTERMEK için bir AKLI EVVELİN teklifiyle yapılan ve GENKURUN HİÇ SORGULAMADAN kabul edip, SAZAN gibi  atlayıp uyguladığı  brövede bile Subaya ÇİFT kanat, Assubaya  YARIM KANAT gibi ANLAMSIZ GEREKSİZ  bir UYGULAMA getiriyorsa,
 • Her şeyi bırakın İŞİNE geldiğinde Assubaylar 211 ve 926 sayılı kanunlara göre ASKER, İŞİNE gelmediğinde İNTİBAKLAR,SOSYAL HAKLAR,MAAŞ,TAZMİNATLARIN verilmesinde 657 sayılı kanunun GENEL HİZMETLER bölümünde DEVLET memuru statüsünde göstermek TSK’yı AYAKTA tutan TEKNİK kadrosu ASSUBAYLARI  İNKAR değil midir? Böyle KOMUTANLIK böyle İDARE olur mu?

Dünyada bu kadar AYIRIM, HAKSIZLIK ve HUKUKSUZLUĞUN olduğu bırakın GELİŞMİŞ ülkeleri AFRİKA ülkelerinde var mıdır? Bir kurum düşünün KENDİLERİ kurumun %5’ini oluştursun ama HER ŞEYİ KENDİNE HAK GÖRSÜN, HER ŞEYİ KENDİNİN bilsin. Bu kurum AYAKTA kalabilir mi? Baskıların SONU nereye varır? Bunu DÜŞÜNEMİYORLAR MI? Yoksa GİTTİĞİ yere kadar GİTSİN SALTANATIMIZI terketmeyiz mantığıyla mı hareket edilmektedir? Böyle bir MANTIK ne zamana kadar AYAKTA kalabilir?

Tüm bunları yaparken size her türlü hizmeti ikmal ederek hazırlayıp oturduğunuz MASANIZA getirenlere YAPTIĞINIZ İNKARCILIK değil midir? Yoksa sadece İMZA attığınıza İŞ yapıyoruz demek en azından HAKSIZLIK ve HAZIRA konmak değil midir? Sizlerde hiç ALLAH ve KUL hakkı  korkusu yok mudur? Bir de TSK’yı MİLLETİMİZE “PEYGAMBER OCAĞI” diye tanıtıyoruz. Bu mu sizin peygambere ve İNANÇLARA bağlılık ve saygınız? Allah sizi bildiği gibi yapsın. KUL haklarını BURNUNUZDAN getirsin.

Başta NETEKİM olmak üzere ASSUBAYLARA HAKSIZLIK,AYIRIM ve HUKUKSUZLUK konusunda payı olan tüm Genkur Bşk.’larıyla AYİMDE görevli olup ASSUBAYLARI 657 sayılı kanunun GENEL HİZMETLER sınıfına dahil eden kararına İMZA atan SAVCI ve HAKİMLERE Allah en büyük ŞİFASIZ hastalıkları versin. Assubayların BEDDUALARINDAN kurtulamasınlar. ÖLÜM onlar için çektikleri ACILAR yanında KURTULUŞ olsun.

Bu yaptıklarıyla Assubayı değersizleştiren bir ZİHNİYETİN TSK’da BİRLİK ve BERABERLİĞİ DÜŞÜNÜP, ÖNEMSEMESİ beklenebilir mi? Bu yapıda ve düşüncede olanlar KİŞİSEL menfaatlerinden başka şey DÜŞÜNEMEZLER.

Hiç bir şey bilmiyorsanız, zamanınız yoksa EMRİNİZDE birçok KURMAYINIZ var. Onlara bir EMİR verin. 1970 yılında Kd.Bşçvş. ÖZLÜK HAKLARINDA Subayların HANGİ RÜTBESİYLE EŞİTMİŞ, AYIRIM YOK dediğiniz TSK’da 2013 yılında Kd.Bşçvş. ÖZLÜK haklarında hangi RÜTBELİNİN düzeyine İNDİRİLMİŞTİR, GÖRÜN ÖĞRENİN. Bunu da mı DÜŞÜNEMİYORSUNUZ?

Bu yapılanlar AYIRIM,ÖTEKİLEŞTİRME değilse NEDİR? Bunlardan başka daha NASIL AYIRIM,HAKSIZLIK yapılabilir?

Bütün bunlardan sonra da TSK’nın TARAFSIZ KOMUTANI olarak “Assubaylar TSK’nın AYRILMAZ ÖNEMLİ BİR UNSURUDUR” demeden önce YAPTIĞINIZ YANLIŞLARI, AYIRIMI, ÖTEKİLEŞTİRMELERİ görerek YİNE BİRLİKTEN bahsetmeniz ne kadar GERÇEKÇİDİR (!)

Bütün bunlar TSK’da UYGULANIRKEN hâlâ bunlara “YOK” demek İNKAR değil midir? İNKAR değilse NEDİR? ADINI siz koyun. Adını ne koyarsanız KOYUN bunun ADI AYIRIMDIR, HAKSIZLIKTIR, ÖTEKİLEŞTİRMEKTİR, HUKUKUN DIŞINA ÇIKMAKTIR, SİLAH ARKADAŞINA VEFASIZLIK ve ARKASINDAN VURMAKTIR.

Siz busunuz. İşte her şey ortada. ASSUBAYLARI, “silah arkadaşımız” dediğiniz KİŞİLERİ ÖN YARGILI düşüncelerle ÇIKARDIĞINIZ yasalarla HAKLARINI GASP ederek onları ARKADAN HANÇERLEDİNİZ. İnsanlara SESSİZCE ve SİNSİCE yaklaşıp ARKADAN vuranlara TOPLUMUMUZDA HAİN derler. Bunu da BİLMİYORSANIZ öğrenin.

Buna rağmen HÂLÂ TSK’da AYIRIM YOKTUR DİYOR, DİYEBİLİYORSANIZ  o zaman sizin YAPTIĞINIZ BİLMEMEK değil KASITTIR, kasten bilerek yapmanın adı da İNKARDIR.

TSK’da sadece SUBAY sınıfının HAKLARINI almak ve KORUMAK için kurduğunuz ve UYGULADIĞINIZIN adı KAST sistemidir. Siz bunun adına TSK’nın HİYERARŞİSİ diyor ve HİYERARŞİNİN arkasına saklanarak HAKSIZLIKLARI,AYIRIMI ÖTEKİLEŞTİRMEYİ ÖRTBAS ETMEK İSTİYORSUNUZ.

Assubayların HİYERARŞİYE değil HİYERARŞİNİN gölgesine SIĞINILARAK yapılan AYIRIM ÖTEKİLEŞTİRMELERE itirazları vardır.

Bu YALAN ve OYALAMALAR artık geçerli değildir. SİZİN yaptığınız BİRE BİR AYIRIM HUKUKSUZLUK ve ÖTEKİLEŞTİRMEDİR.

Bunların tümüne de  hâlâ TSK’da AYIRIM YOK demeniz önce KENDİNİZİ, sonra da YAPTIKLARINIZI da İNKARDIR.

Yaptıklarınızı ASSUBAYLAR hak ediyorlar mı? Assubaylara olan bu KİN, ÖFKE, ÖN YARGININ sebebi nedir? Assubaylardan İNTİKAM MI alıyorsunuz? Öyle ise bu neyin İNTİKAMIDIR? Yoksa 1970’li yıllarda YAPTIĞINIZ AYIRIM ve HAKSIZLIKLAR karşısında Assubaylar HAKLARINI aradılar diye hâlâ o tarihlerde mi kaldınız? Dünya DEĞİŞİYOR sizler de kendinizi değiştirin, YENİLEYİN. İnanın YENİLENMEYE ve günün KOŞULLARINA uymaya en ÇOK bu ZİHNİYETİ taşıyan SİZLERİN ihtiyacı var. Artık bu ZİHNİYET günümüz dünyasında YOKTUR,GEÇERSİZDİR. Anlayın bunu artık.

Bu uygulamalarınızla BİRLİK ve BERABERLİK Mİ sağlanır yoksa TSK  DAĞILIR MI? Bunu çok iyi DÜŞÜNÜN ve GÖRÜN.

Sn GENKUR İNKARDAN ve İNKARCILIKTAN TSK’nın ve ÜLKENİN BÜTÜNLÜĞÜ için vazgeçin.

KİBRİNİZE ve ÖN YARGILARINIZA yenilmeyin. Unutmayın KİBİR ve GURUR insanın en BÜYÜK düşmanı, şeytanın da en BÜYÜK silahıdır. Kendinizi ŞEYTANIN silahına alet ETMEYİNİZ. Kendinize SAYGINIZ varsa İNKAR ve İNKARCILIKTAN vazgeçin.   SAYGILARIMLA.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.