×

Uyarı

JUser: :_load: 2207 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

ŞU GERÇEKSE; BU DA BİR GERÇEK!..

Bu güne dek TEMAD yönetimleri arasında en  öne çıkan yönetim sayın Keser yönetimidir. Dikkat ederseniz öne çıkan yönetim diyorum!

Mücadelede temsilcimiz TEMAD yönetimidir, bu konuda hiçbir arkadaşımızın farklı düşündüğünü zannetmiyorum.

Bizler yeri geldiginde övecek,teşekkür edecek ama günü geldiğinde de eleştirme hakkımız olduğunu düşünüyoruz, bazı kalemler...

Sayfalarımız bir geniş resimi bir yere dek yansıtmaktadır. Yansıyan ve yansıltılmayan bölümler ilgi ile izlenmektedir.

Bir güven kaybının, ümitsizligin, hızla artış gösterdigi dikkat ile izlenmektedir. Hiç kimse 22 Ağustos sonuçları ile bu pencereyi kullanarak bakmamalıdır.

Yönetim uzun zamandır bir çok çağrıyı önemsemeden yol almaktadır. Acaba bu tutum bir ego mudur yoksa aşırı öz güven midir? Bir çok noktadan sevdalıların tüm çağrılarına kulak vermemenin anlamı nedir?

EGO VE ÖZGÜVEN..

Hepinizin bildiği üzere özgüven, kendimize yani özümüze duyduğumuz güvendir, ego ise ''ben'' anlamındadır! Aslında özetle mesele şudur; özgüven kendinin bilincinde olmaksa ego bunun ‘başkalarına’ ispatı için vardır. Bana sorarsanız ikisinin bir arada bulunması imkansızdır. Çünkü gerçekten kendine güvenen insan asla başkalarının sırtını sıvazlamasına ihtiyaç duymaz. Ego balon gibidir esasında. Aman dikkat bu çizgiden uzaklaşmalıdır.

Bu güne dek beni sayfalarda bilenler, tanıyanlar sayın Keser'e olan güvenim ile tanımışlardır.

Bu tutumumu ağır kelimeler ile de eleştiren arkadaşlarım da oldu. Aslında doğru olan da inandığın ''doğruların '' peşinden gitmektir. Ve bunu yapıyorum özenle.

Bu gibi makamlarda oturanların tavır takınma hakkı olmamalıdır. Benim de ne küsme ne de tavır koyma hakkım olamaz. Dolayısı ile BAŞKANIMIZIN birinci görevi herkesi kucaklamak olmalıdır.

Sorunları yakinen bilen, adım adım takip ederek yazan, çizen fikir üreten kesimler var. Yaşadıgımız çok hareketli bir dünyada hükümetler dahi politikalarını sürdürürken konulara çeşitli danışmanlar vasıtası ve bir çok pencereden yaklaşmakta ''özel toplantılar'' ile görüş almaktadır.

AMAÇ EN DOĞRUYU BİRLİKTE YAPMAKTIR.

    *BASIN BİZLERE KARŞI NİÇİN DUYARSIZ ?
  • *BASININ YÜZÜNÜ BİZLERE DÖNMESİ İÇİN NELER YAPILABİLİR ?
  • *GENELKURMAY İLE GERİLEN İLİŞKİLER VE ÇÖZÜM YOLLARI!
  • *MERKEZİ PROTESTOLAR YERİNE AYNI TARİHLERDE BELİRLENEN NOKTALARDA BELİRLENEN İŞLEVLER
  • *KISA SÜRELİ DE OLSA ''İTAAATSİZLİK '' EYLEMLERİ
  • *TAM SAYFA GAZETE İLANI-BİLBORDLARA AFİŞLER

Bu gibi konular bir masada tartışılmalı ve çözüm yollarının çizgileri belirlenmelidir. Şu gercegi de gözardı etmeden PES GRUBUNUN  eski etkin duruma getirilmesinin kırgınlıkların  sona erdirerek yeni bir ruh ile ele alınmasının önemini vurgulamak isterim.

Artık sayfalarımızda kendimiz çalıp kendimiz oynadıgımızın farkında olarak gerçekler ile yüzleşmeliyiz.

Saygılarımla...

Atilla ABAYLI *İZMİR

Ögeyi Oylayın
(19 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN TBMM'nin, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e ''Mareşal'' rütbesi ile ''Gazi'' unvanı verişinin 102. yıl dönümü ve Gaziler Günü törenlerle kutlanacaktır. Kahraman gazilerimizin, oluşan bedensel engellerinin yanında başta devletimizin mevzuatlarından kaynaklanan birçok sıkıntısı olduğunu biliyoruz. Gazilerimize devletimizin yetkililerince...
Salı, 19 Eylül 2023
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
EMPERYALİSTLERİ DİZE GETİRDİĞİMİZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'MIZIN 101. YILI YÜCE TÜRK MİLLETİNE KUTLU OLSUN. ORDU YOK DEDİLER KURULUR DEDİ PARA YOK DEDİLER BULUNUR DEDİ DÜŞMAN ÇOK DEDİLER YENİLİR DEDİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Saygıdeğer Üyelerimiz İtilaf Devletleri tarafından son dönemlerinde bütün orduları dağıtılan, işgal edilen ve tersanelerine g...
Çarşamba, 30 Ağustos 2023
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
ZAFER HAFTASI KUTLU OLSUN Osmanlı İmparatorluğunun SEVR ile parçalanmasına HAYIR diyen bir avuç kahraman ATATÜRK önderliğinde 19 Mayıs 1919 tarihinde başlattıkları kurtuluş mücadelesini 26 Ağustos 1922 yılında Afyon Kocatepe'de başlayan dünyanın takdirini kazanan bir taarruzla bozguna uğrattıkları düşmanı 30 Ağustos'ta kesin yenilgiye uğratarak ülkemizin bağımsı...
Cumartesi, 26 Ağustos 2023

Son Eklenenler

Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ