×

Uyarı

JUser: :_load: 932 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

YENİ ANAYASA YAPACAKLARMIŞ

yeni-anayasa

Arkadaşlar duydunuz mu? Yeni anayasa yapacaklarmış. Bu anayasa yapılınca bireysel özgürlükler artacakmış. Özgüven artacakmış!

Sayın arkadaşlar anayasa yapıp bireysel özgürlükleri arttıracağını  söyleyen hükümet ve iktidar yanlısı medya astsubay sorunlarını  yok sayıyor. Neden mi? Çok basit. Menfaatleri için. Aksi taktirde Sayın Başbakan kendisi assubayların sorunlarını bildiğini ve haklı olduklarını zaten açıklamış idi.

İhtilal anayasasıymış! O anayasa gidecek gelecek menfaat anayasası. Gerçekten yeni anayasa yapacak olgunluğa erişmiş bir iktidar öncelikle halkın sorunlarına ayırt etmeden eğilir. İşine gelmediği zaman sağır ve dilsiz olmaz.

Nerede O ağlamuk suratlı ve aynı zamanda Jandarma Assubayı çocuğu Bülent ARINÇ. Neden susuyor?

Nerede o Menderes’in izinden giden kahraman başbakan?

Neredesiniz?

Orada kimse var mı?

Adaletin terazisini dengelemeye çalışırken bir keseye Ergenekon öbür keseye para koymak size yakışıyor mu?

Biz assubaylar aynen TEMAD Genel Başkanımızın anlattığı şekilde zor durumdayız.

Biz assubaylar aynen Genelkurmay Başkanımızın yaptığı şekilde baskı ve tehdit altındayız.

İnanmıyorsanız takla atalım mı? Yoksa oynayalım mı?

Ögeyi Oylayın
(28 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#3 HARUN KURUOĞLU 06-05-2012 21:34
Başbakan akıllı; Türkiye'de TSK'nın faaliyet gösterdiği tüm alanları (bayram kutlamaları vs. gibi) Genelkurmay Başkanının da olurunu alarak hır gür çıkarmadan tereyağından kıl çeker gibi halletti, Subaylarına da sus payı zamlarını yaptı,gel keyfim gel. Başbakan Genelkurmay Başkanına rağmen Assubayların sorunu ile ilgilenir mi?
Alıntı
#2 ibrahim 06-05-2012 20:36
Sayın GÜNŞER,görevdeyken yaşamadık mı, assubay çocuğu olan subaylar istisnalar dışında bizleri daha fazla ezmedi mi, babalarının assubay olduğunu söylemeye utanan onlarca subay tanıdım, milletvekilleri de herhalde babalarının assubay olduklarından utandıkları için bizleri yok sayıyorlar!..
Aklıma gelmişken bir örnek de sanatçı camiasından vereyim,ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun ,devre arkadaşım Nazım ÜNSAL'ın kızı,Tuba ÜNSAL assubay kızıyım demez,asker kızıyım der,bizler her taraftan kuşatılmış bir zümreyiz.Saygılarımla.
Alıntı
#1 Elbirce 06-05-2012 12:39
Yazıyı okuyunca, içimden gelen tek şey alkışlamak oldu.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

E. ASSUBAYLAR GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU YÖNET
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN Her şeyin gönlünüzce gerçekleşeceği; sağlık, başarı ve mutluluk dolu nice yıllar diliyoruz. SİTE VE ASSUBAY GÜÇ BİRLİĞİ YÖNETİMİ
Cumartesi, 31 Aralık 2022
Turan
Bu temad başkanı bu güne kadar bol gezi yaptı ve bol bol fotoğraf çektirdi, iktidarın verdiği haklarına kendi almış gibi lanse etmeye çalıştı.bu ek gösterge verilirken 3600 den emekli olan astsubaylara neden 5400 ü istemedi.eylül ekim gibi tazminatları alıyoruz dedi yıl bitti.eğer seçimden öncede alamazsak bir 5 yıl daha bekleriz.gerçi iktidar partisine astsubayları gör...
Perşembe, 22 Aralık 2022
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
Baş öğretmenimiz ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi şahsında tüm öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN... Demokrasinin, adaletin, huzurun ve refahın hakim olduğu nice öğretmenler günü kutlamak dileklerimizle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Perşembe, 24 Kasım 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ