TEMAD GN.BAŞKAN ADAYI HAMZA DÜRGEN ÇALIŞMA GRUBU

Değerli Meslektaşlarım;

6 Nisan’da Ankara’da TEMAD Genel Başkan adayımız Sayın Hamza Dürgen başkanlığında çalışma grubu arkadaşlarımızın katılımlarıyla “Seçim Koordinasyon toplantısı” icra edildi.

11 Şubat’daki toplantıyı da dikkate alırsak, kısa sürede iki toplantı gerçekleştirilmiştir.


Bu da ekip çalışmasına verilen önemi yansıtmaktadır. Zira, göreve talip olunduğunda, eleştirilen konuların tekrar edilmemesi,  zedelenen ilişkilerin yeniden tesisi, beklentilerin gerçekleştirilebilmesi ve camianın kucaklanması ana temayı oluşturmaktadır.

Bu da ancak,  bilgi, birikim ve deneyime sahip, konusunda uzmanlaşmış bir kadronun, uyum içinde, koordineli olarak, özveriyle ve profesyonelce çalışabilmesiyle mümkün olabilir.


Bu toplantılara katılan arkadaşlarımız, kendi çalışma hayatlarından zaman ayırarak, hatta Ankara dışından gelerek, camiasına katkı sağlayabilmek için çalışan, emek harcayan, her birini tanımaktan onur ve gurur duyduğum özverili meslektaşlarımızdır.


İcra edilen toplantıların, camiamıza yakışır mekânda ve şekilde yapılması konuya ne kadar önem verildiğinin, ciddi ve ilkeli bir çalışmanın içinde olunduğunun göstergesidir.


Yukarıda arz ve izaha çalıştığım üzere, düşünce ve yapılanlar itibariyle, amacım, kısmet olur göreve gelinirse, nasıl bir çalışma yapılacağı konusunda sizlere fikir verebilmektir.


Tüm meslektaşlarımı muhabbet, sevgi ve saygıyla selamlıyor, emeklilerimize sağlıklar, muvazzaf kardeşlerimize görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum.Saygılarımla 


Vecihi ÜNALDILAR 

E.Hv.Kd.Bşçvş. 

Ögeyi Oylayın
(15 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

E. ASSUBAYLAR GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU YÖNET
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN Her şeyin gönlünüzce gerçekleşeceği; sağlık, başarı ve mutluluk dolu nice yıllar diliyoruz. SİTE VE ASSUBAY GÜÇ BİRLİĞİ YÖNETİMİ
Cumartesi, 31 Aralık 2022
Turan
Bu temad başkanı bu güne kadar bol gezi yaptı ve bol bol fotoğraf çektirdi, iktidarın verdiği haklarına kendi almış gibi lanse etmeye çalıştı.bu ek gösterge verilirken 3600 den emekli olan astsubaylara neden 5400 ü istemedi.eylül ekim gibi tazminatları alıyoruz dedi yıl bitti.eğer seçimden öncede alamazsak bir 5 yıl daha bekleriz.gerçi iktidar partisine astsubayları gör...
Perşembe, 22 Aralık 2022
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
Baş öğretmenimiz ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi şahsında tüm öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN... Demokrasinin, adaletin, huzurun ve refahın hakim olduğu nice öğretmenler günü kutlamak dileklerimizle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Perşembe, 24 Kasım 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ