DZKK

Değerli Meslektaşlarımız,

Ekonomik haksızlıklarımızla BEYLERBEYİ Dz.Asb.Okulunda yapılan ordu evinin assubaylara tahsisini ya da ortak kullanıma açılmasını içeren mail kampanyamıza Dz.K.Komutanlığı gerekli duyarlılığı göstererek aşağıdaki yanıtı vermiştir. Kampanyamız amacına ulaştığı için sonlandırıyoruz. Bilgilerinize sunar emek ve destekleriniz için teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla.

 

T.C.

GENELKURMAY BAŞKANLIĞI

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

ANKARA

 

GENSEK : 5010-26-12/İltş.Ş.(BEK)                                                                   09 Ocak 2012

KONU     : Elektronik Mektup.

 

Değerli Emekli Astsubaylarımız;

(Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.)

1.    Beylerbeyi’nde inşaatı devam eden tesis hakkında yapmış olduğunuz başvurular Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından incelenmiştir.

2.    Deniz Kuvvetlerimize uzun yıllar hizmet etmiş mensuplarımız olarak Beylerbeyi konusunda göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz.

3.    Deniz Kuvvetleri Komutanlığı olarak, Astsubaylarımız için her türlü gayret sarf edilmektedir.

Bilgilerinize rica ederiz.

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

T.C. DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINA
ANKARA

Türk Silahlı Kuvvetlerinin temel unsurlarından assubayların ekonomik ve sosyal haksızlıklarının devam etmesi dilekçelerimizde arz ettiğimiz gibi görevdeki personelin hizmet verimliliği ve moral motivasyonunu olumsuz etkileyip emekli personelin kurumlarına olan güven ve aidiyet duygusunu maalesef erezyona uğratmaktadır.

Dilekçemizdeki konular tüm emeklilerimizin ortak dileğidir, sitemizin yaşadığı teknik sorunlar nedeniyle sizlere birçok dilekçenin intikal etmediğini düşünüyoruz. Komutanlığa sunmuş olduğumuz dilekçelerimize verilen aşağıdaki yanıt arkadaşlarımızı umutlandırarak mutlu etmiştir.

Yıllarca özveri ile hizmet edip görevde iken ettiğimiz yemine hâlâ sadık kalan emekli personeleriniz olarak verilen yanıtınız üzerine adil bir çözümün bulunacağına inanıyoruz.

Komutanlığı daha fazla meşgul etmemek için mail kampanyamıza son verme kararımızı bilgilerinize saygılarımızla arz ederiz.

 

09.01.2012
Ersen Gürpınar
E.Per.Kd.Bşçvş.
Site ve Platform Yönetimi Sözcüsü

Ögeyi Oylayın
(22 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#9 EMEKLİASSUBAYLAR 12-01-2012 20:19
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,
Ön yargılarla uğradığımız haksızlıklar İstanbul'da yeni bir ordu evi gereksinimimiz ve bunun için Beylerbeyi Dz.Asb.Okulu'nda yapılacak ordu evinin assubaylara tahsisi ya da ortak kullanımı için Genelkurmay ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na gönderdiğimiz dilekçelerimize verilen yanıttan memnun olan arkadaşlarımızın yanında memnuniyetsizliğini belirten arkadaşlarımız da var,öncelikle kendisine saygısı gereği bu tür mücadele çalışmalarına destek verenlere teşekkürlerimizi minnettarlığımızı sunuyoruz.

Bizler, verilen yanıtın yeterli olmasa da önemsenmemiz açısından yararlı buluyoruz, umarız bu tür çalışmalara daha geniş bir katılımla destek veririz, çünkü maillerin bir sureti yönetimimize geldiği için katılımın yüz binlerle ifade edilen bir mesleğin mensupları için yeterli bulmadığımızı belirtmeliyiz.
Haksızlıkların bitmesi dileklerimizle esenlikler diliyoruz. SİTE YÖNETİMİ
Alıntı
#8 Mustafa Levent 11-01-2012 19:07
Arkadaşlar biraz gerçekçi olmakta yarar var, site yönetiminin hazırlanan metne adını yazıp gönder tuşuna basmaktan çekinen arkadaşlar var açıklamasını hatırlayın, bu kampanyaya kaç kişi katıldı 300-400-500 hadi bilemedin 1000 kişi, yüzde birimiz bir talepte bulunuyor da buna yanıt veriyorlarsa bu gelişmedir, iyi niyettir. Peki hiç yanıt vermeselerdi ne yapacaktık, ÖNERİSİ OLAN VAR MI ?..
Alıntı
#7 yasarcakan 11-01-2012 01:02
"Astsubaylarımız için her türlü gayret sarf edilmektedir." Bizleri tatmin etmeyen ,adeta başından savma bir cümle olsa da; Yazdıklarımıza yanıt vermelerini olumlu bir davranış olarak görüyorum.Bu cümle sayın D.K.K.nın bizleri pek ka'le almadığının da bir delili sayılır.Lakin lütfetmişler bir yanıt göndermişler.Kendilerine teşekkür ederim.
Saygılar bizden..
Alıntı
#6 ibrahim 10-01-2012 17:28
Değerli arkadaşlarım ,deniz kuvvetleri komutanlığının assubaylar için hangi gayretleri gösterdiğini duyan,bilen,gören varsa bizleri de bilgilendirsin, habersiz kalmayalım,sözüm ona çocuğa şeker veriyorlar.Saygılarımla.
Alıntı
#5 EMEKLİASSUBAYLAR 10-01-2012 00:38
Sn.Akalp'in mesaj panosundaki yazısı konu bütünlüğü için buraya taşınmıştır.

Arkadaşlar unutmayalım, Temad eski başkanı 11 kez Genelkurmay'dan randevu talebine yanıt alamayınca mektup bıraktığını yazmıştı. Bugün taleplerimize yanıt veriyorlar.Vermeselerdi daha mı mutlu olurdunuz? Yılların sorunları bir dilekçe iki mitingle çözülseydi şimdi sorunumuz kalmazdı, özveri ile birşeyler yapanlara destek yerine köstek olursak, umutsuz olursak doğal olarak sorunlar çözülmez. Bu mücadele inanırsak ön yargıyı, kişisel davranmayı bencilliği bırakırsak işte o zaman kazanılır...
Alıntı
#4 metin ayan 10-01-2012 00:23
Bence de yuvarlak bir cümle ile geçiştirilmiştir ,dese ya ilgi ile GNKUR.a teklif edilmiştir vs. vs.
Alıntı
#3 Adnan KARAZEYBEK 09-01-2012 22:40
Demek ki istenince dikkate alınabiliyormuşuz.Dilerim sonuçta bizleri memnun edecek bir şekilde olur da emeklerimiz boşa gitmez,haa şunu da dile getirmeden edemeyeceğim; hep birlik beraberlik sağlanamadığından şikayet eder dururuz.Aslında hep beraber aynı anda ellerimizi çırpmaya başlasak inanın kendimizi çok daha güçlü hissedeceğiz...
Alıntı
#2 Osman Ada 09-01-2012 21:48
Mail kampanyasını yapılan haksızlığa dikkat çekmek için yaptığımıza göre mesajın yerine ulaşıp amacın gerçekleştiği anlaşılmıştır. Bu tür kampanyalara adını, soyadını yazıp GÖNDER tuşuna basmaktan çekinenlerin ahkam kesmelerini hâttâ bazılarının sayfalarından duyuruları silmelerini esefle karşıladığımı bildirir emeği geçenlere, destek verenlere teşekkür ederim.
Alıntı
#1 Adilhan Şanlı 09-01-2012 21:09
Degerli Arkadaşlarım;
Bence Dz.K.K.lıgı'nın verdigi yanıt yeterli degildir ve çok yuvarlak bir cümle ile geçiştirilmiş gibidir. "Astsubaylarımız için her türlü gayret sarf edilmektedir." sözü siyasilerin özellikle de AKİM'in (Akp.İletişim Merkezi.)dilekçelerimize verdigi periyodik yanıtla bire bir örtüşmektedir. Aynı Dz.K.K.'nı MGK.toplantılarına katılmaktadır. Sormak isterim kendilerine, bu güne kadar bu toplantıya girmeden bir tek cümle ilede olsa TSK.içinde bizlerden kaynaklanan huzursuzlukları gündeme taşımışlar mıdır.? "Her türlü gayret" cümlesinin içini doldurmadıkları sürece benim için laf-ı güzaftır.Söz degil somut çözümler bekliyoruz. Ninniler degil ekonomik ve sosyal getiriler bekliyoruz.Saygılarımla..
-----------------------------------------------------------------------
YÖNETİCİ NOTU.
Sn.Şanlı buradaki mücadelemiz sözlerin eyleme dönüşmesini amaçlamaktadır. Düne kadar bu sözlerin de söylenmediğini düşünürsek kararlılığımızı muhataplarımıza anlatma yolunda birlik ve beraberliğimizin ve mücadeleye desteğimizin önemine bir kez daha dikkat çekmek istiyorum.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN TBMM'nin, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e ''Mareşal'' rütbesi ile ''Gazi'' unvanı verişinin 102. yıl dönümü ve Gaziler Günü törenlerle kutlanacaktır. Kahraman gazilerimizin, oluşan bedensel engellerinin yanında başta devletimizin mevzuatlarından kaynaklanan birçok sıkıntısı olduğunu biliyoruz. Gazilerimize devletimizin yetkililerince...
Salı, 19 Eylül 2023
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
EMPERYALİSTLERİ DİZE GETİRDİĞİMİZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'MIZIN 101. YILI YÜCE TÜRK MİLLETİNE KUTLU OLSUN. ORDU YOK DEDİLER KURULUR DEDİ PARA YOK DEDİLER BULUNUR DEDİ DÜŞMAN ÇOK DEDİLER YENİLİR DEDİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Saygıdeğer Üyelerimiz İtilaf Devletleri tarafından son dönemlerinde bütün orduları dağıtılan, işgal edilen ve tersanelerine g...
Çarşamba, 30 Ağustos 2023
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
ZAFER HAFTASI KUTLU OLSUN Osmanlı İmparatorluğunun SEVR ile parçalanmasına HAYIR diyen bir avuç kahraman ATATÜRK önderliğinde 19 Mayıs 1919 tarihinde başlattıkları kurtuluş mücadelesini 26 Ağustos 1922 yılında Afyon Kocatepe'de başlayan dünyanın takdirini kazanan bir taarruzla bozguna uğrattıkları düşmanı 30 Ağustos'ta kesin yenilgiye uğratarak ülkemizin bağımsı...
Cumartesi, 26 Ağustos 2023

Son Eklenenler

Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ