Değerli meslektaşlarım,

1vedaGördüğüm lüzum üzerine tüm astsubay platformlarından ayrıldığımı, hiç bir şekilde ve hiç bir anlamda, hiç bir etkinlik içinde yer almayacağımı, aileme ve işime odaklanacağımı, tüm mail adreslerimin silinmesini, gelen iletileri okumayacağımı ve cevaplamayacağımı,


2Bu yazının 15 gün bu köşede kalmasını takiben EKŞİ KÖŞE'nin kapatılmasını site yönetiminden diliyor, tüm meslekdaşlarıma  veda  ediyorum.

Saygı ve başarı dileklerimle

Hüseyin SAVCI

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#14 bergamalı 25-01-2011 20:25
Sayın Savcı'nın veda kararına saygı duyuyorum,ayrılış nedeninin gerekçesini isterse kendisi açıklayabilir; kendisine, sitemize ve Assubay onur mücadelesine verdiği emeklerden dolayı teşekkürlerimi sunar,tüm yaşamı boyunca yürekten sağlık,mutluluk ve başarılar dilerim.Saygılarımla.
Alıntı
#13 Tayyar YILDIRIM 24-01-2011 18:04
Sayın SAVCI'nın böyle bir karar almasını gerektiren nedenin çok önemli olması lazım. Yorum yapamıyorum, çünkü nedeni bilmiyorum. Elbette tahminim var ama tahminden de yola çıkmak istemem. Kararın Sayın SAVCI'ya hayırlar getirmesini diliyorum.
Alıntı
#12 Arif ASLAN 24-01-2011 17:18
Sayın SAVCI,
Kararınızı saygıyla karşılıyorum.Bu siteyi kuranların, yazanların hedefi hep aynı.Bizlerin yıllardır çözülemeyen sorunlarını çözmede yardımcı olmak.İlk önce sizi Temad 'dan ayırdılar.Sonra öylesine mesajlar aldığınızı tahmin ediyorum ki,bu mesajlar aileinizi de rahatsız etmeye başladı. Bu noktadan sonra siz de böyle bir karar aldınız. Bizim camiamızın çıkarlarından çok kendi çıkarlarını öne çıkarmaya çalışan,bizim toplumumuza yarar yerine zarar verenler gün gelecek yaptıklarının hesaplarını mutlaka verecektir.
Sayın SAVCI,bizleri aydınlatığınız için size minnettarım. Bundan sonraki yaşamınızda herşey istediğiniz olsun.
Alıntı
#11 Abdullah ZENGİN 24-01-2011 16:56
Sayın Savcı,
Yaşamın her döneminde bazı kararlar aldığımızı,bu kararların
kimilerini üzdüğünü,kimilerini sevindirdiğini biliyoruz.
Öyle bir zaman olur ki; bazı şeylerin selameti için öz uzvumu,elimi,kolumu keserim diye düşünürsünüz. Kendi benliğinize küsersiniz,nalet Assubay sevdası herhalde böyle birşey. Yıllarca özüme küstüm,çünkü hiç çaba gösteren, onuruna sahip çıkan,bunları yüksek sesle ifade eden birileri yoktu.Şimdi var,tam mı? Hayır...
Büyük ağaç,dallarını buduyor herhalde yeniden filizler çıkacak! Biz olsak da olmasak da bu dava rayına oturmuştur.En azından bazıları satılmayı,harcanmayı haketmiyor. Bunlardan biri sizsiniz sayın Savcı. Saygılarımla.
Abdullah ZENGİN
Alıntı
#10 Rafet Duran 24-01-2011 07:44
Değerli Meslektaşım Sayın SAVCI;

İki yıl önce bu siteyi keşfettikten sonra, bu sitenin kuruluşuna omuz veren sizleri yazılarınızdan tanıma imkanım oldu. Fikirlerinizi, hayata bakış tarzınızı, haksızlık, hukuksuzluk ve adaletsizlik adına vermiş olduğunuz karşılıksız mücadele anlayışınızı takdir etmemek olanaksızdı. Vicdanı ve insafı olan birisinin bu durumda karşıdan bakmaması gerektiğini düşündüm. Bu siteye tereddütsüz hemen üye oldum. “Belletilmiş çaresizliği” mesleğimiz süresince yaşadığımız halde, ne demek olduğunu sizden öğrendim. O günden sonra evden ayrı kaldığım günlerin dışında ve çok zorunlu sebepler haricinde, siteye girip, ne olup bittiğini görmediğim zaman, kendimde müthiş bir boşluk hissetim.

Bu mücadeleye bizleri dahil edip, hiçbir şey olmamış gibi, birileri sadece böyle istiyor, bu durumdan mutlu olacak diye, bir not bırakarak çekip gitmeniz inanın beni şaşkınlığa uğrattı. Bu şaşkınlık, her gün ve hep birlikte yaşamakta olduğumuz hayret verici olaylar karşısında yaşadıklarımızdan çok daha farklı bir şaşkınlıktı.

Kararınızı yeniden gözden geçirmenizi içtenlikle diliyorum. Aramıza döndüğünüzü ve bizimle birlikte olduğunuzu yeniden görmek istiyoruz. Bu güne kadar yazdığınız tüm yazıları büyük bir beğeni ile okudum. Ancak “VEDA” başlıklı yazınız itiraf ediyorum hiç hoşuma gitmedi. Büyüğüm olarak sizden özür dilerim ama, bu karara saygı duyamadım.

Kuru gürültüye pabuç bırakıp, birilerini sevindireceğiniz, nahoş bir veda yazısı göndererek aramızdan ayrılıp gerçek meslektaşlarınızı hayal kırıklığına uğratıp, bizlere sadece karşıdan seyirci olarak bakacağınız aklımın ucuna bile gelmemişti. Bu kararınızı çok ivedi gözden geçirip, aramıza tekrar dönmenizi tüm samimiyetimle bekliyorum. Saygılarımla..
Alıntı
#9 Ahmet ÖZDEN 23-01-2011 15:08
Bir nedeni olmalı!
Sayın Savcı haberdar ederek ayrılıyor!Ya haber vermeden ayrılanlara ne demeli?
Neden gittiler? Niçin gittiler?
Yoksa fare öyküsündeki kapanları sezmişlermiydiler?
Bilinmez ama bilinen bir şey var;
Oda rahmetli İsmet PAŞA'nın dediği;"namuslulardan fazla çıkan namussuzların sesidir".Ortalığı onlara terk etmek için zaman iyi bir zaman değildir.Ortak hareket edilseydi Onlar gidecekti!Ama ortak hareket edilmesinden rahatsız olanlar şimdi şapkasını önüne alıp düşünmelidir.
Saygılarımla.
Alıntı
#8 atilla abaylı 23-01-2011 12:07
Sayın Savcı, verdiginiz karara saygı duymakla birlikte sizi bu karara zorlayan nedenlerin üzerinde düşünmek gerek.GERÇEKTEN İÇİM ACIDI.

SEVGİLERİMLE ...BİR GÜN BU SINIF SİZİ DOGRU ZAMANDA DOGRU YERDE KUCAKLAYACAKTIR .
Alıntı
#7 Hüseyin ÇETİN 23-01-2011 01:43
Sayın Hüseyin SAVCI kararınıza saygı duyuyorum desemde VEDA yazınız beni üzdü. Siz onur mücadelemizde bayrağı en önde taşıyanlardandınız. Sizi ihraç edenlerin ekmeğine yağ sürdünüz. Kalbimiz sizinle.
Alıntı
#6 Necip SÖYLEMEZ 23-01-2011 01:11
Saygıdeğer Hüseyin SAVCI;
Çalışmalarınızla ve sitede köşenizde yazdığınız cesur ve yol gösterici yazılarınızla Assubay camiası için birşeyler yapmak için çırpındığınızı en yakından gözlemleyenlerdenim. Ayrılma kararınızı saygıyla karşılıyorum. Ancak, Yazılarınızın ve düşüncelerinizin içimizden birilerini rahatsız etmesi olasılığının da dile getirildiği düşünülürse ani bir kararla ayrılmak isteme nedeninizi Assubay camiasının ve site üyelerinin bilmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum.
Saygılarımla!
Alıntı
#5 janas 23-01-2011 00:37
Değerli büyüğüm Hüseyin SAVCI elbette bu kararla burdan ayrılmış olabilir ama yıllardır emekleri ile kalbimizdeki yerinden ayrılmayacaktır.O'na bu kararı aldırma çabasını kınıyorum.Bunu yapanların Assubay hak ve onur mücadelesine zarar vermek isteyen insanlar olduğu ortada. Ancak Savcı büyüğüm ve bizler bu oyuna gelmeyeceğiz. Direneceğiz,Yılgınlık yok.

Her şey emekli büyüklerim için.

Kusura bakma Hüseyin komutanım kalbimize de hükmedemeyiz. Sizi seviyoruz.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN TBMM'nin, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e ''Mareşal'' rütbesi ile ''Gazi'' unvanı verişinin 102. yıl dönümü ve Gaziler Günü törenlerle kutlanacaktır. Kahraman gazilerimizin, oluşan bedensel engellerinin yanında başta devletimizin mevzuatlarından kaynaklanan birçok sıkıntısı olduğunu biliyoruz. Gazilerimize devletimizin yetkililerince...
Salı, 19 Eylül 2023
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
EMPERYALİSTLERİ DİZE GETİRDİĞİMİZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'MIZIN 101. YILI YÜCE TÜRK MİLLETİNE KUTLU OLSUN. ORDU YOK DEDİLER KURULUR DEDİ PARA YOK DEDİLER BULUNUR DEDİ DÜŞMAN ÇOK DEDİLER YENİLİR DEDİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Saygıdeğer Üyelerimiz İtilaf Devletleri tarafından son dönemlerinde bütün orduları dağıtılan, işgal edilen ve tersanelerine g...
Çarşamba, 30 Ağustos 2023
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
ZAFER HAFTASI KUTLU OLSUN Osmanlı İmparatorluğunun SEVR ile parçalanmasına HAYIR diyen bir avuç kahraman ATATÜRK önderliğinde 19 Mayıs 1919 tarihinde başlattıkları kurtuluş mücadelesini 26 Ağustos 1922 yılında Afyon Kocatepe'de başlayan dünyanın takdirini kazanan bir taarruzla bozguna uğrattıkları düşmanı 30 Ağustos'ta kesin yenilgiye uğratarak ülkemizin bağımsı...
Cumartesi, 26 Ağustos 2023

Son Eklenenler

Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ