×

Uyarı

JUser: :_load: 2207 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

HER TOPLUM LAYIK OLDUĞU ŞEKİLDE YÖNETİLİR...

NEDEN BU YÖNETİME ***KESER'E HAYIR*** DEMELİYİZ?

KOLTUKTA OTURDUĞU GÜNLER, HAFTALAR, AYLAR VE DE YILLAR... KOSKACA ÜÇ YIL!...

NE VERDİN BAŞKAN BU SINIFA?

KOSKACA BİR HİÇ!

 • TÜRK ASKERİNİN İNANILMAZ ŞARTLARDA KAZANDIĞI ÇANAKKALE ZAFERİNE BU BİR ZAFER DEĞİLDİR DİYORSA..
 • ZAFER OLSAYDI DÜŞMAN GEMİLERİ İSTANBUL BOĞAZINDA OLMAZLARDI DİYEREK AKP AĞIZI İLE KONUŞUYORSA..
 • MEDENİ DÜNYADA SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN KARŞILIKLI DİYALOG İLE KONULAR MASAYA YATIRILIRKEN KAVGAYI TERCİH EDİYORSA.
 • GENELKURMAY GELİN YÜZYÜZE BU KONULARI MASAYA YATIRALIM DEDİGİ HALDE GÖRÜŞMEYE GİTMEDİGİ VE KÖPRÜLERİ ATIYORSA.
 • GENELKURMAY KAPATILSIN DİYEREK ABSÜRT YAKLAŞIMDA BULUNUYORSA.
 • SOSYAL MEDYAYI TANIMAM DEYİP,SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİLERİNİ YAZARAK KONULARA YAKLAŞANLARIN YAZILARI DOLAYISI İLE  **İHRAÇ ** KALKANINI KULLANDIGI VE TAHAMMÜLSÜZ OLUYORSA.
 • TEMAD TARİHİNİN HİÇ BİR DÖNEMİNDE OLMAYAN KÜFÜR*HAKARET*SAYGISIZ YAKLAŞIMLARA ÖZEL EKİBİ İLE YÖN VERİYOR VE KAVGA ORTAMI YARATIYORSA.
 • YİNE TARİHİNİN HİÇ BİR DÖNEMİNDE OLMAYAN BÜYÜK MADDİ İMKANLARI ÇAR-ÇUR EDEREK BU SINIFI HALA KİRALIK BİR DURUMDA BIRAKIYORSA.
 • FİKİRLERİNİ **EYLEM** OLARAK İFADE EDENLERE GERİ ZEKALI DİYEN BİRİNİ YANINDA ÇANTA OLARAK TAŞIYIP DELEGE YAPIYORSA.
 • BİZ BİR AİLEYİZ LAF SALATALIGI İLE SINIFINA  NİFAK TOHUMLARI EKİYORSA.
 • ANAYASAL GERÇEKLERİ GÖRMEYEREK GENELKURMAYI YUHALATIP,DİZ ÇÖKTÜRDÜK DİYENLERE AKLI SELİM DAVRANMIYORSA.
 • ÖLÜM ORUCU,AÇLIK GREVİ KOMEDYASI İLE BU SINIFI ZOR DURUMA SOKARAK KÜÇÜK DÜŞÜRÜYORSA.
 • TÜZÜK KONUSUNDA OLDU BİTTİYE GETİREREK KENDİSİNE **ÖMÜR BOYU BAŞKANLIK **MADDESİNİ** KOYDURARAK 21. YÜZ YILDA ANTİDEMOKRATİK ADIM ATARAK TÜZÜGÜN HALA MSB TARAFINDAN ONAYLANMAMASINA SEBEP OLUYORSA.
 • PARA İLE OY AVCILIGI YAPARAK ÖZEL GÖRDÜGÜ NOKTALARA PARA VE LAPTOP GÖNDEREREK  SEÇİM İÇİN ETİK OLMAYAN YAKLAŞIMLAR YAPIYORSA.
 • SEÇİM ETİK KURALLARI OLAN KASADAN HER TÜRLÜ SEÇİM GEZİLERİNE PARA HARCAYARAK DİGER ADAY ADAYLARINA ZIRNIK VERMİYORSA......

Yukarıdaki söz çok anlamlı sözdür ve doğru bir yaklaşımdır. Tabii ki insanlar başarıları ve kendi seçimleri sonucu iyi şeylere veya tersi durumlar ile yüzyüze kalırlar. Yapılacak seçim büyük bir sınıfın kaderini belirleyecektir.

Demokrasiyi özümsemiş toplumlarda muhalefet işin yapısında var. Bu yönden ben dahil bir çok arkadaşımın bu dönemdeki muhalif yaklaşımlarını sistemin bir parçası olarak kabul etmeleri gerektiği ve seçime katılacak tüm aday adaylara  başarılar diliyorum.

Şu gerçek karşımızda tüm çıplaklığı ile durmaktadır;

Genelkurmay bu konunun merkezidir. Sokaklar tabii ki hak arama ve ses duyurma noktalarıdır.

İlk önce diyolog şarttır.Bu noktada Genelkurmay "Temad bu kapıdan içeri giremez" diyor ve "bu yönetimi tanımıyoruz" diyorsa ve başkan Keser tekrar seçilirse karar sizlerin olacak ve yukarıdaki söz anlamını bulacaktır.

KARAR DELEGASYONUN...

Saygılarımla.

Ögeyi Oylayın
(10 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN TBMM'nin, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e ''Mareşal'' rütbesi ile ''Gazi'' unvanı verişinin 102. yıl dönümü ve Gaziler Günü törenlerle kutlanacaktır. Kahraman gazilerimizin, oluşan bedensel engellerinin yanında başta devletimizin mevzuatlarından kaynaklanan birçok sıkıntısı olduğunu biliyoruz. Gazilerimize devletimizin yetkililerince...
Salı, 19 Eylül 2023
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
EMPERYALİSTLERİ DİZE GETİRDİĞİMİZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'MIZIN 101. YILI YÜCE TÜRK MİLLETİNE KUTLU OLSUN. ORDU YOK DEDİLER KURULUR DEDİ PARA YOK DEDİLER BULUNUR DEDİ DÜŞMAN ÇOK DEDİLER YENİLİR DEDİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Saygıdeğer Üyelerimiz İtilaf Devletleri tarafından son dönemlerinde bütün orduları dağıtılan, işgal edilen ve tersanelerine g...
Çarşamba, 30 Ağustos 2023
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
ZAFER HAFTASI KUTLU OLSUN Osmanlı İmparatorluğunun SEVR ile parçalanmasına HAYIR diyen bir avuç kahraman ATATÜRK önderliğinde 19 Mayıs 1919 tarihinde başlattıkları kurtuluş mücadelesini 26 Ağustos 1922 yılında Afyon Kocatepe'de başlayan dünyanın takdirini kazanan bir taarruzla bozguna uğrattıkları düşmanı 30 Ağustos'ta kesin yenilgiye uğratarak ülkemizin bağımsı...
Cumartesi, 26 Ağustos 2023

Son Eklenenler

Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ