TEMAD ERKEN SEÇİM KARARI

TEMAD GENEL MERKEZ YÖNETİMİNDEN YAPILAN AÇIKLAMA .

22 Temmuz 2013 tarihinde Genel merkez yönetim ve denetim kurulunca alınan kararla 22 Ağustos 2013 günü olağanüstü genel kurulu,  09 Kasım 2013 tarihinde tüzük genel kurulu yapılmasına karar verilmiştir.  

                                                                                                                        YÖNETİM KURULU

 

Saygıdeğer Meslektaşlarımız

TEMAD Gn.Mrk. yönetiminin almış olduğu karar assubay camiasına hayırlar getirsin. Uzun süredir yönetim içindeki fikir ayrılıkları mücadelemizde olumsuz etkilere neden olduğunu biliyorduk. Bunun giderilmesi mücadelemize yeni bir ivme kazandırılması ve gerektiğinde alınacak eylem kararlarının toplumla paylaşılmasını teminen  iyi niyetle  kaleme alınan TEMAD MERKEZ YÖNETİMİNE ÇAĞRI başlığındaki endişelerimizin ne kadar yerinde olduğu bu kararla anlaşılmıştır.

Alınan bu karar 14 aylık bir süreyi kapsamaktadır 2014 yılında olağan genel kurul ve seçimleri yapılacaktır. TEMAD ve MÜCADELEYE destek misyonunu tarafsızlıkla yürüten sitemiz gelişmeleri,aday olacakları yakınen takip edecek ve sizleri bilgilendirecektir. Saygılarımızla.  

http://www.temad.org/haber.php?h=jqidulcz

 

Ögeyi Oylayın
(24 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#11 bergamalı 25-07-2013 23:45
Değerli arkadaşlarım
Genel Merkezin 22 Ağustos 2013 tarihi için aldığı olağanüstü genel kurul kararı çalışan ve emekli tüm meslektaşlarımıza hayırlı olsun. Umarım bize yakışan saygınlıkta geçer.Ancak hafta sonları varken niçin hafta içine seçim kararı alınır anlamakta hayli zorluk çekiyorum.Gündemin ve seçimin yerinin de bir an önce belirlenerek açıklanmasını diler,onur mücadelesine emek ve destek veren arkadaşlarımı saygıyla selamlarım.
Alıntı
#10 Murathan SİPAHİOĞLU 25-07-2013 01:09
TEMAD’daki ÇATLAK (?)
Genel Merkez yönetimindeki çatlağın; kartvizitinde sonradan edindiği sıfatı yazanların; camiamızı kullanmak istemesinden kaynaklandığı yönünde şüphelerim var. Bence yanılıyorlar. Avucunu yalamaya başlasalar iyi olur.
Bu böyle biline..?..
Alıntı
#9 Halil ERGENLİ 24-07-2013 11:35
Olağanüstü Genel Kurul ve seçim kararının tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Umarım demokratik olgunluk içinde bir seçim süreci ve genel kurul yaşanır.
Alıntı
#8 Zekai AĞRI 24-07-2013 11:21
ancak dışarıdan nasıl liseyi bitirdiğini anlatabilip ,beğenmedikleri üyeleri üyelikten atıp, olmayan önergelerle kandırıp, başka isimler altında yazı yazarak üyelere olumsuz şeyler söyleyen, başkana ve yönetimine 10 yıl sabret sonra seni olması gerektiği gibi savunan, değerinin ne olduğunu ,nasıl görev yaptığını tüm TÜRKİYE ye öğreten başkana bir yıl içinde yapmadığını bırakma sonrada biz her şeyi yaparız biz oyuz biz buyuz diye böbürlen dur.Şimdi seçime gidecek insanlar a acaba ne kadar süre verilecek bu da başka bir konu.
Alıntı
#7 Ufuk ÖZTÜRK 24-07-2013 00:03
Kıymetli Arkadaşlar.
Sayın Ahmet Keser başkanlığındaki TEMAD yönetimi zaten eski yönetime bir tepki olarak seçilmişti, bir şey yapamayacakları belli idi yapamadılarda. Bu durumu fanatikleştirmenin kisileştirmenin hiç bir anlamı yok yapamayan gider yapabilirim diyen gelir.Bugün emekli arkadaşların yaşı 60-70 Astsubay hakları veya alınacak zamların öbür dünyada bir faydası olmayacak oraya götürülmeyecek her şey zamanında olmalı, kimsenin bu camiayı kandırmaya oyalamaya hakkı yoktur. Alınan karar geç alınmış olsada hayırlı olsun.
-------------------------------------------------------
YÖNETİCİ NOTU.
Sn.Öztürk, demokratik bir seçim hepimizin arzusudur, bu gerçekleşirken Sn.Keser'e güven de duyabilirsiniz karşı da olabilirsiniz.Nitekim siz karşı olduğunuzu belirtiyorsun. Bizler adına delege arkadaşlarımız oy kullanacak, sonuç, kişilerin özgür iradesi ile verecekleri kararla gerçekleşecektir. Kazananın Asb.zümresi ve TEMAD olmasını diliyoruz.
Alıntı
#6 EMEKLİASSUBAYLAR 23-07-2013 22:55
TEMAD GN.MRK. YÖNETİMİNE ADAY OLANLAR İÇİN AÇIKLAMA .

TEMAD Gn.Mrk. Yönetiminin almış olduğu olağanüstü erken seçim kararını sizlere duyurduk; Seçimlerin assubay zümresine hayırlı olmasını birkez daha diliyoruz.
Delege arkadaşlarımız ve temsil ettikleri meslekdaşlarımız adına oy kullanırken bizi temsil edecek olan ekibi ve projelerini öğrenip karar vereceklerini düşünerek Yönetime aday olacak olanlar kendilerini,ekibini ve projelerini sitemizde tanıtmaları için arzu edenlere eşit fırsat tanıması sitemizin tarafsızlık ilkesi nedeniyle karar alınmıştır. İlgililere duyurulur SİTE YÖNETİMİ
Alıntı
#5 atilla abaylı 23-07-2013 18:30
İŞTE DEMOKRASİ BUYURUN ARKADAŞLAR.

Son dönemlerde Temad genel merkezimiz üzerinde yogun bir karşı görüşlerin ve bazı yönetimsel farklılıkların yaşanması üzerine alınan kararı yerinde buluyorum.

Kısa bir süre de olsa sayın KESER ve arkadaşlarının yeni yönetimdeki isimlerini ve diger aday veya adayların listelerini görecek ve karar verecegiz. Sınıfımıza hayırlar getirsin diyorum.

Delegeler sizi seçer, ‘beni yönet’ der. İyi yönetirseniz ne âlâ; yok kötü yönetirseniz sizden hesabını sorar ve hatta koltuğunuzdan bile eder. Tabii ki, barışçıl ve demokratik yollardan...
Özellikle sağduyulu yönetimler de, birazcık yıprandığını hissetiği anda topluma başvurur ve güvenoyu talebinde bulunur. Alırsa yoluna daha güçlü devam eder, almaz ise erdemli bir şekilde görevi bırakır.
Saygılarımla..
Alıntı
#4 AKALP 23-07-2013 10:48
Sitemiz yönetiminin çok isabetli bir uyarısı sonucu erken seçim kararı alınmıştır yaraya neşter vurmazsanız kangren olur karar assubaylara hayırlı olsun Sn.Keser'in tazeliyeceği güvenle bayrağı mücadelemizin başarı kalesinin burcuna dikeceğine inanıyorum.
Alıntı
#3 Osman Ada 22-07-2013 23:56
Tarafsız bir şekilde TEMAD yönetimi içindeki çatlağı dile getiren ve olaya neşter vurulmasını temin eden sitemiz yönetimine teşekkür ederiz, inşallah Sn.Keser güven tazeleyip mücadelemizde kesin sonuçlar elde eder,bu arada TEMAD avukatlığı yapan siteyi eleştirenlere bu karar kapak olsun.
Alıntı
#2 Mustafa Savaş EVRAN 22-07-2013 23:21
Gecikmiş ama aynı zamanda olumlu bir karar.Orta yerde hiç bir başarı yok,bunun yanında sayfalarda kanlı-canlı ve olabildiğince küfürlü saldırılarla TEMAD'a ve mesleğe gönül vermiş olanları bezdirip kaçırarak meydanın kendilerine bırakılmasını arzulayan kişilere Genel Merkez Yönetimince verilen destek nedeniyle küfür ve hakarette sınır tanımaz hale gelen zavallılar sayesinde yaşanan bölünme.Umarım yeniden camiada birlikteliği sağlayacak iradeye sahip,Atatürk ilkelerine ve Onun armağanı olan Cumhuriyete gönülden bağlı,hak mücadelesini kutsal bir insanlık hakkı olarak gören ve bu konuda hiç kimseye ve kuruma taviz vermeden inançla yürüyecek yeni bir ekip Yönetime gelir ve camiayı toparlar.Bu Camia zamanında o çok eleştirdiğimiz Sn.Mustafa Erol Yönetimi döneminde bile bu kadar bölünüp-parçalanmadı.Meslek gurubumuz için seçim sonucunun hayırlı olmasını dilerim.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
Baş öğretmenimiz ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi şahsında tüm öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN... Demokrasinin, adaletin, huzurun ve refahın hakim olduğu nice öğretmenler günü kutlamak dileklerimizle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Perşembe, 24 Kasım 2022
E. ASSUBAYLAR GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU YÖNET
BAĞIMSIZLIK SAVAŞIMIZIN KAHRAMANI VE LAİK, DEMOKRATİK CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU, EBEDİ ÖNDERİMİZ VE BAȘKOMUTANIMIZ BÜYÜK DEVRİMCİ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü BEDENEN ARAMIZDAN AYRILIȘININ 84. YILINDA SAYGI, ÖZLEM VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ... RUHU ŞAD, MEKANI CENNET OLSUN. 10 KASIM 1938 ! Bir devre damgasını vurmuş, dünyanın gidişatını değiştirmiş, yalnızca y...
Perşembe, 10 Kasım 2022
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. Cumhuriyetimizin 99. Kuruluș Yıldönümü kutlu olsun. Laik Demokratik Cumhuriyetimizin kurucusu Yüce Atatürk, silah arkadașları ve devletimizin bekası uğrunda canlarını veren aziz șehitlerimize minnettarız, ıșıklar içinde uyusunlar. Gazilerimize de șükranlarımızı sunuyoruz...
Cumartesi, 29 Ekim 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ