GÜÇLÜ GRUP BÜYÜK TEMAD

 • BİRLEŞMENİN VE DİYALOĞUN,
 • KATILIMCILIĞIN VE ORTAK AKLIN,
 • ŞEFFAFLIĞIN VE SORUMLULUĞUN GEÇERLİ OLDUĞU,
 • ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASI OLACAK ANLAYIŞ VE UZMAN EKİBİMİZLE
TEMAD YÖNETİMİNE TALİBİZ.

Emekli Astsubayların, eşlerinin ve çocuklarının, vefat edenlerin dul ve yetimlerinin; sosyal, kültürel, hukuki ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ilişki ve dayanışmalarını devam ettirmek için kurulan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’ne hizmet etmek için, gönüllülük esasına göre ÇALIŞMA GRUBU olarak faaliyetlerimizi başlatmış bulunuyoruz.

Astsubaylar, uzun yıllar birlik, beraberlik ve dayanışma mücadelesi vermişlerdir. Son yıllardaki Ekonomik ve Hukuki düzenlemelerdeki haksızlıkların artmasıyla “bu kadarına da pes” demişlerdir. Haksızlıklar karşısında, birliktelik güçlerini TEMAD çatısı altında göstermeye gayret etmişlerdir. Buna rağmen Astsubayların ortak paydası olan TEMAD yönetimindeki hatalar nedeni ile de, Ekonomik ve Hukuki sorunları hala devam etmektedir.

 • ÇALIŞMA GRUBUMUZ, TEMAD ve üyelerini en iyi şekilde temsil etmek üzere yapılacak olan GENEL KURULA ADAYLIK çalışmalarına başlamıştır.
 • ÇALIŞMA GRUBUMUZ, meslektaşlarımızı hak ettiği itibara kavuşturacak, Ekonomik ve Hukuki alanlardaki haksızlığa dur diyecek gönüllü ve sorumlu Emekli Astsubayların bir araya gelerek vicdanları, kalpleri ve akıllarından oluşmuştur.
 • ÇALIŞMA GRUBUMUZ, şartlar ne olursa olsun temel değerlerimize sahip çıkacak, amacından sapmayacaktır. Birlik ve dayanışma ruhunu zedeleyebilecek hiçbir davranış içine girmeyecektir.
 • ÇALIŞMA GRUBUMUZ, teşkilat gücümüzün kaynağının; sevgi, disiplinli çalışma ve Astsubay sevdası olduğunu hiçbir zaman unutmayacaktır.
 • ÇALIŞMA GRUBUMUZ, TEMAD’A ve değerli üyelerine sadakatle sahip çıkacak, üyelerinin sorumluluğunun gereğini yüreğinde hissederek yerine getirecektir.
 • Daha büyük bir TEMAD için, bütün şubelerimizle birlikte daha yakın uyum ve işbirliği içinde olunacaktır.
 • ÇALIŞMA GRUBUMUZA görev addedildiğinde, geçmişteki yapılan yönetim hatalarına ve yanlış uygulamalara izin verilmeyecektir. Ekonomik ve Hukuki sorunlarımızın çözümünde ilgili kurumlarla doğru iletişim kurularak, güçlü iradesini gösterecektir.

ÇALIŞMALARIMIZ ASTSUBAYLAR İÇİN” diyoruz, bu anlamda; sorumluluk hisseden ve bu sorumluluğun gereği olan özveriden kaçınmayan bütün değerli meslektaşlarımızın desteğini bekliyor, saygılar sunuyoruz.

TEMAD YÖNETİMİNE ADAY ÇALIŞMA GRUBU

Hamza-Durgen-Ekibi-2

Ögeyi Oylayın
(15 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#2 EMEKLİASSUBAYLAR 05-05-2014 00:04
Saygıdeğer Meslektaşlarımız, sitemiz TEMAD ve mücadeleye destek misyonunu üstlenen assubayların özgür sesi bir sitedir. Tarafsızlık ilkesi ile kendisini ifade etmek isteyen her gruba bu arada TEMAD yönetiminin de açıklamalarına açık olduğumuzu bir kez daha önemine binaen saygılarımızla bildiririz.
Alıntı
#1 MEHMET KAYALI 04-05-2014 22:25
TALİP OLMAK TEMAD'A HİZMET AŞKI İLE ÇABA GÖSTERMEK VAATLERDE BULUNMAK GÜZEL BİR OLGU. MAKALEYİ YAZAN KİM? LİDER KENDİNİ TANITMALI. TÜM ARKADAŞLAR İÇTENLİKLİDİR. HEPSİ GÜVEN DOLU. KUTLARIM. İSİMLER DE AÇIKLANSA. EKİPTE KİMLER VAR?
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SITE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN TBMM'nin, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e ''Mareşal'' rütbesi ile ''Gazi'' unvanı verişinin 101. yıl dönümü ve Gaziler Günü törenlerle kutlanacaktır. Kahraman gazilerimizin, oluşan bedensel engellerinin yanında başta devletimizin mevzuatlarından kaynaklanan birçok sıkıntısı olduğunu biliyoruz. Gazilerimize devletimizin yetkililerin...
Pazartesi, 19 Eylül 2022
fatih bektaş
UNUTMAYIN UNUTTURMAYIN 9/2 Sİ LİSE MEZUNU ASTSUBAY SINIF OKULU MEZUNU ASTSUBAYLARA DA VERİLMELİ BU HAK BÜTÜN ASTSUBAYLARIN OLMALI AYNI 2016 BÜTÜN ASTSUBAYLARI EŞİT SAYDINIZ OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ ŞİMDİ DE 9/2 Sİ EŞİT OLARAK VERİLMELİ
Cuma, 09 Eylül 2022
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
EMPERYALİSTLERİ DİZE GETİRDİĞİMİZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'MIZIN 100. YILI YÜCE TÜRK MİLLETİNE KUTLU OLSUN. ORDU YOK DEDİLER KURULUR DEDİ PARA YOK DEDİLER BULUNUR DEDİ DÜŞMAN ÇOK DEDİLER YENİLİR DEDİ M.K.ATATÜRK Saygıdeğer Üyelerimiz İtilaf Devletleri tarafından son dönemlerinde bütün orduları dağıtılan, işgal edilen ve tersanelerine girilen &qu...
Salı, 30 Ağustos 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ