Saygıdeğer Meslektaşlarımız

Sn.Fahrettin Bağrı’yı mücadaleye gönül vermiş meslektaşlarımız yakınen tanıyor, kendisi TEMAD ve mücadeleyi misyon edinmiş  assubayların özgür sesi sitemizin KONUK YAZAR bölümünde ve muhtelif platformlarda haklarımızı  hukuki gerekçeleri ile anlatan, yetkililere haklı taleplerimizi ileten bir meslektaşımızdı, artık yazılarını  TSK'DA ASSUBAYLAR MESELESİ  adlı köşesinde yazarak  bizleri ve ilgilileri bilgilendirmeye devam edecek.

Sn.Bağrı yıllardır aramızdaydınız, ama hoş geldin demek adet olmuş, HOŞGELDİNİZ,  haklarımızı hukuki gerekçeleri ile anlatmaya devam ederek sesimiz olacaksınız, tekrar başarılar diliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.                                                   

SİTE YÖNETİMİ

Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Son Düzenlenme Çarşamba, 28 Mart 2018 20:01

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
24 TEMMUZ 1923 LOZAN BARIŞ ANTLAŞMASININ 99. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN... Bu antlaşma, Türk Ulusuna karşı yüzyıllardan beri hazırlanmış ve Sevr Antlaşması ile tamamlandığı sanılmış, büyük bir yok etme eyleminin yıkılışını bildirir bir belgedir. Osmanlı tarihinde benzeri görülmemiş bir siyasal zafer yapıtıdır! Mustafa Kemal ATATÜRK Değerli Meslektaşlar...
Pazar, 24 Temmuz 2022
SITE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
KIBRIS BARIŞ HAREKÂTININ 47. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN... Değerli Arkadaşlarımız 20 Temmuz 1974 yılında Türk Ulusu ile bütünleşmiş, O’nun bir parçası olan Kıbrıs Türk Ulusu’na adadaki Rum tarafınca yıllardır yapılan zulüm ve katliamların dayanılmaz şekilde artması nedeniyle bunları önlemek için Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Zürih ve Londra anlaşmaları i...
Çarşamba, 20 Temmuz 2022
SITE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN Saygıdeğer Meslektaşlarımız Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Her şeyin gönlünüzce gerçekleşeceği SAĞLIK, MUTLULUK VE HUZUR dolu nice bayramlar geçirmenizi diler sevgi ve saygılarımızı sunarız.
Cumartesi, 09 Temmuz 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ