TEMAD'IN YENİ GENEL BAŞKANI HAMZA DÜRGEN OLDU..

Assubaylar bu ülkeye ve ordusuna sadakatini teri,canı ve kanı ile kanıtlamışlar ANCAK;  Bizlerin teri,kanı şaşal suyu vatan uğruna feda ettiğimiz ve hiçbir değerin geri getiremeyeceği canımız yok sayılmıştır. 

İletişim çağında sitemizin yaktığı mücadele ateşi etrafında yeniden örgütlenen  assubaylar haksızlığa karşı durarak emeklerinin, alın terlerinin, akıttığı kanlarının karşılığında "imtiyaz değil adalet istiyoruz" diyerek verdikleri mücadelede   Ahmet KESER ve ekibini umut olarak görmüşler ve  başkan seçerek mücadele tarihinin en büyük desteğini vermişlerdir. 

Ne yazık ki bu desteği kişisel hesaplarına heba eden Ahmet KESER kendini bulunmaz hint kumaşı bizleri de kurşun asker olarak görmüş TEMAD TÜZÜĞÜ'ndeki görevlerini, verdiği vaatleri unutmuş kelimenin tam anlamı ile TEMAD'ı babasının çifliği olarak görmüş, birlikte yola çıktığı yol arkadaşlarını yolda bulduğu ruh ikizleri ile değiştirmiştir.

Assubay sevdalılarının yapıcı eleştirilerine birilerine yaslanmadan ayakta duramayan görevden tanıdığımız zayıf karakterli biat kültürünü benimseyen nemacı yalakalarla başarısızlığı gizlemek, gündemi değiştirmek amacı ile öneren,eleştiren  mücadele gönüllülerine  hakaret ve iftiralarda bulunarak birliğimizi dinamitlemişlerdir.  Bu yüzden birçok mücadele gönüllüsü küserek,lanet olsun diyerek mücadelesini TEMAD dışında sürdürmek zorunda kalmıştır. 

Dernekler elbette ticari faaliyetler yaparak kendilerini güçlendirir; ancak KESER Assubay ve TEMAD adını kullanarak assubay ve ailelerini  adeta istismar ederek kendisine  kişisel ikbalini sağlamayı amaçlamıştır.

Dağ başındaki tarla hissesinin  çok yüksek fiatlarla gelecek sağlayacak arsa diye satılması,milyonluk daire satışlarına komisyonculuk yapılması, yandaşlara TEMAD imkanlarının sunularak resmi TEMAD sitesinde reklamlarının yayınlanması , AB kadın istihdam fonundan kredi almak için kurulan kooperatifte assubay eş ve kızlarının bırakın tek kuruş kazandırmayı borçlandırılıp umutlarını yok edilmesi,Tazminatlar ve 9/2 basit sorundur TEMAD A.Ş ile TORKU ve OYAK'ı geçeceğiz assubaylar ihya edilecek diyerek ucu açık bir macera olan VAKIF kurulma çalışmaları, genelkurmay ve hükümet tarafından muhatap alınmayacak duruma gelen TEMAD'ın itibar kaybı gibi birçok olumsuzluk ve aymazlıkla assubayların haksızlıklarının katmerlenmesine sebep olmuşlardır.

İstikrar bozulmasın düzelir umuduyla kendisine oy verenleri KOYUN olarak görmesi birçok meslektaşına kabul edilemez hain feto destekçisi yakıştırması bardağı taşıran damla olmuştur.

30 KASIM Olağan büyük genel kurulda yediğin hurmalar bir gün gelir seni tırmalar dedikleri gibi kendi kişiliğini yansıtan hezeyanlar gösteren KESER ne kadar acıdır ki yuhalararak başkanlığa ve saltanatına veda etmiştir. 

Genel kurul büyük bir bilinç ve sağduyu il assubayların kaderini elinde tutmaya onları temsil etmeğe aday olan Sn.Hamza DÜRGEN ve ekibine bu yetkiyi vererek başkan seçmiştir.

TEMAD ve mücadelemizin aldığı yara büyüktür. Sn.Dürgen ve arkadaşlarının işi elbette zordur,toplumun beklentileri fazladır ama sağduyulu,kararlı bilgili ve en önemlisi üyesine saygılı şubeleri ile ortak kararlara imza atan bir yönetimin başarılı olmaması imkansızdır. 

Bizler, Sn.Hamza DÜRGEN ve ekibine eleştiri hakkımızı saklı tutarak her türlü desteği vereceğiz ve kendilerine bu kutsal görevde başarılar kolaylıklar diliyoruz, ALLAH UTANDIRMASIN.

YAŞASIN  ADALET , YAŞASIN TÜRK ORDUSUNUN KAHRAMAN ASSUBAYLARI  VE ONLARIN  HAKLI MÜCADELESİ. 

 

Saygılarımızla 

SİTE VE E.ASSUBAYLAR GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU 

 

 

 

Ögeyi Oylayın
(16 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
24 TEMMUZ 1923 LOZAN BARIŞ ANTLAŞMASININ 99. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN... Bu antlaşma, Türk Ulusuna karşı yüzyıllardan beri hazırlanmış ve Sevr Antlaşması ile tamamlandığı sanılmış, büyük bir yok etme eyleminin yıkılışını bildirir bir belgedir. Osmanlı tarihinde benzeri görülmemiş bir siyasal zafer yapıtıdır! Mustafa Kemal ATATÜRK Değerli Meslektaşlar...
Pazar, 24 Temmuz 2022
SITE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
KIBRIS BARIŞ HAREKÂTININ 47. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN... Değerli Arkadaşlarımız 20 Temmuz 1974 yılında Türk Ulusu ile bütünleşmiş, O’nun bir parçası olan Kıbrıs Türk Ulusu’na adadaki Rum tarafınca yıllardır yapılan zulüm ve katliamların dayanılmaz şekilde artması nedeniyle bunları önlemek için Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Zürih ve Londra anlaşmaları i...
Çarşamba, 20 Temmuz 2022
SITE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN Saygıdeğer Meslektaşlarımız Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Her şeyin gönlünüzce gerçekleşeceği SAĞLIK, MUTLULUK VE HUZUR dolu nice bayramlar geçirmenizi diler sevgi ve saygılarımızı sunarız.
Cumartesi, 09 Temmuz 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ