ASSUBAYLARIN ÖZGÜR SESİ ..

EMEKLİASSUBAYLAR ORG. SİTESİ !!!

Bu site bizlerin ASSUBAYLARINDIR.
NASIL ve HANGİ ŞARTLARDA KURULDUĞUNU BİLENLER, BİLİR.

Assubayların KİMLİĞİ,TANITIMI,MÜCADELESİNE KATKISINI,BİR ELİN PARMAKLARIYLA SAYILACAK KADAR ÜYE İLE FAALİYETE BAŞLAMASINI,KARŞILAŞILAN ZORLUKLARI VE BUGÜNLERE NASIL GELİNDİĞİNİ MÜCADELENİN İÇİNDE OLANLAR BİLİRLER.

Biz ASSUBAYLAR sayısal olarak öyle büyük bir CAMİAYIZ ki aramızda FARKLI düşünenler olacaktır. 
Bunu ZENGİNLİĞİMİZ olarak KABUL ettik. 

Yazılarımızı bu sitede yazmaya başladığımızda BIRAKIN yazmayı, mensuplarımızın DİLE GETİREMEDİĞİ, 
DÜŞÜNMEKTEN kaçınıp ;
SUÇ olur mu diye sustuğu ;
Bu SORUNLARIMIZI YILMADAN,KORKMADAN İSİM vererek yazdık.

Hatta SİTEMİZ yöneticileri bile suç teşkil edebilir YAZMAYALIM diye uyardığında YAZI benim, altında ki İMZA bana aittir SORUMLULUKTA benimdir Diyerek YAZILARIMIZI devam ettirerek bugünlere geldik. 

UCUZ KAHRAMANLIKLAR yapmadık, böyle de DÜŞÜNMEDİK. Camiamıza yapılan AYIRIM ve HAKSIZLIKLARI ANLATABİLMEK için Üzerimize Görev BİLDİĞİMİZİ yaptık, yazdık.

O ZOR dönemlerde MEYDANLARDA olmayan SESLERİ çıkmayanlar, kenarlarda saklananlar,saçaklar altında UZAKTAN SEYREDENLER şimdi bazı konuları beğenmeyebilir ,kendi yorumlarına göre değerlendirme yapabilirler. 

Bu gibi KARAKTERİ GELİŞMEMİŞ,SİLİK KİŞİLİKLİ KİŞİLERE küsüp MÜCADELEDEN ayrılmak BİZLERE yakışmaz. 
Bu MÜCADELENİN içinde olduk olmaya da DEVAM etmeliyiz.
Yaşadığımız SORUNLARIN bir kısmı tabi ki SİYASETLE DE ilintilidir. 
Çünkü neticede İSTEKLERİMİZ SİYASİ İKTİDAR tarafından YASALLAŞTIRILACAKTIR.

Diğer taraftan TÜM ASSUBAYLAR olarak ATATÜRK ilke ve inkilaplarına sonuna kadar bağlıyız.

BAZILARI gibi KORUMA ve KOLLAMA GÖREVLERİMİZİ DOLGUN MAAŞ ve 7 TAZMİNAT KARŞILIĞINDA SUSKUN KALARAK ,KİŞİSEL İKBAL VE MENFAATLERİMİZLE DEĞİŞMEDİK ,DEĞİŞMEYİZ.
ASSUBAYLAR T.C.DEVLETİNİN EN GÜVENİLİR BEKÇİSİ VE TEMİNATIDIR. . 

Bunu bugüne kadar verdiğimiz ŞEHİT ve GAZİ sayısıyla ISPAT ETMİŞ, ÜLKE İÇİN EN BÜYÜK KAHRAMANLIK DESTANLARI YAZMIŞIZDIR.

NEFES aldığımız sürece de bu TUTKUMUZ aynen devam edecektir.

HAKLARIMIZI almak için başladığımız mücadelede SAFLARIMIZI terketmeyelim,mümkünse YENİ Katılacaklarla saflarımızı daha da SIKLAŞTIRALIM. 

Ben özellikle tüm Assubay arkadaşlarımdan istirham ediyorum, 
SİYASİ düşüncelerimiz NE OLURSA,OLSUN, ASSUBAY MÜCADELESİNE bu konuları DAHİL etmeden,daha çok KATILIM SAĞLANARAK HAKLARIMIZIN KAZANIMI için HEP BİRLİKTE MÜCADELE edelim.

Bugüne kadar olduğu gibi EMEKLİ ASSUBAYLAR ORG sitemizin KATKILARINI ESİRGEMEDEN sürdürdüğünü ve ASSUBAY MÜCADELESİNİN YANINDA olduğunu,
TÜM ASSUBAY camiasının ÖZELLİKLE BİLMESİNİ istedim.


Site yönetiminde yer alan,katkıda bulunan yazar arkadaşlarımıza da MÜCADELELERİNDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
Bu MÜCADELE er, geç HAKLARIMIZA KAVUŞMAMIZIN NİHAİ NOKTASINA BİZLERİ TAŞIYACAKTIR. 
Esen kalınız.


Ögeyi Oylayın
(14 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#2 AKDENİZ 22-04-2017 08:52
Sayın Çam,yüreğinize sağlık.
Site yönetimine,yazarlarına ve üyelerine onur mücadelemize katkılarından dolayı ben de şükranlarımı sunuyorum.
Bu site her zaman gerçeklerden yana olmuştur,bu nedenle Sayın Erol zamanında da, bu gün de muhalif denmiş, yarın da kişisel ikbal peşinde koşanlarca muhalif addedilse de doğru yolundan sapmadan hedefine devam edeceğinden kuşku duymuyorum.
Dün mücadeleden habersiz olup da bu siteden haberdar olarak adını burada duyurarak şubelerde ve genel merkez yönetiminde olan bir çok arkadaşımız (arşiv aynadır) mevcuttur,ancak bu arkadaşlarımız oralara seçilir seçilmez bu siteye nedense sırtlarını dönmüşlerdir. Bu en hafif deyimle vefasızlık değil midir? Saygılar sunuyorum.
Alıntı
#1 EMEKLİASSUBAYLAR 17-04-2017 14:51
Assubayların mücadelesi bu günlere piyangodan çıkıp gelmedi, o günlerin antidemokratik şartlarında çileler çekmeyi göze alarak 1971 Assubay eşlerinin yürüyüşleri 1975 Ocak Assubay eylemleri mücadelenin temeli oldu, bu temel üzerine bu site tüzel kişiliği, sekreteri,binası,makam aracı, aidat, gayrimenkul geliri,bağışlar olmadan özverili arkadaşlarla inanarak dayanışma içinde bir çok taşın yerinden oynamasını sağladı. Mücadeleyi kişisel çıkarlarına alet edenlerin verdiği yarayı birlikte sarıp başaracağız;çünkü biz haklıyız. Talebimiz imtiyaz değil adalettir.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SITE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
Baş öğretmenimiz ulu önder Atatürk'ün manevi şahsında tüm öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN... Demokrasinin,adaletin,huzurun ve refahın hakim olduğu nice öğretmenler günü kutlamak dileklerimizle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Çarşamba, 24 Kasım 2021
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
BAĞIMSIZLIK SAVAŞIMIZIN KAHRAMANI VE LAİK, DEMOKRATİK CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU, BÜYÜK DEVRİMCİ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ARAMIZDAN AYRILIȘININ 83. YILINDA SAYGI, ÖZLEM VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ... RUHU ŞAD, MEKANI CENNET OLSUN. 10 KASIM 1938 ! Bir devre damgasını vurmuş, dünyanın gidişatını değiştirmiş, yalnızca yaşadığı ülkede değil, mazlum ülkelerde d...
Çarşamba, 10 Kasım 2021
SITE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. Cumhuriyetimizin 98. Kuruluș Yıldönümü kutlu olsun. Laik Demokratik Cumhuriyetimizin kurucusu Yüce Atatürk, silah arkadașları ve devletimizin bekası uğrunda canlarını veren aziz șehitlerimize minnettarız, Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gazilerimize de șükranlarımızı sunuyoruz...
Cuma, 29 Ekim 2021
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ