KARAR DÜZELTME TALEBİNDE BULUNDUM

itiraz

Sayın arkadaşlarım,

Rezerv hesaplamasının OYAK varlıklarının gerçek değeri üzerinden yapılması için Askeri Yüksek İdare Mahkemesi'nde açtığım davanın ret edildiğini, yeni çıkan kanuna göre Anayasa Mahkemesi'nde kişisel dava açabilmem ve daha sonra da Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde dava açabilmem için, AYİM'den “karar düzeltme” talebinde bulunmam gerektiğini duyurmuştum.

Olağanüstü destek veren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Karar düzeltme talebini” içeren dilekçemi 1 Nisan 2011 tarihinde, Askeri Yüksek idare Mahkemesi'ne gönderilmek üzere Denizli İdare Mahkemesi'ne verdim.

Arkadaşlarımın bilgisine sunuyorum.

Ögeyi Oylayın
(30 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#20 halim 08-04-2011 11:28
Son zamanlarda yapılan mücadelenin ses getirdiği bellidir. Sitenin takip edilme sayısı buna işarettir. Her geçen gün çığ gibi büyüyen sessiz çoğunluğun sesi olan tüm büyüklerime saygılarımı sunarım . Takipteyiz...
Alıntı
#19 Ragıp Tenim 07-04-2011 13:01
Yaşına rağmen, onur savaşına yılmadan devam eden ,saygıdeğer büyüğümüz Sn.İsmail Turan Bey'e maddi ve manevi destek olmak bizler için görevdir.Ayrıca da şereftir. Ne mutlu mücadele edenlere...Ersen Bey her konuda güvenimize layıktır.Ayrıca gazete ilanı gerekirse ona da maddi desteğe hazırız.Sonsuz saygılarımla..
Alıntı
#18 Orhan SELIŞIK 07-04-2011 00:34
Sevgili Ersen, sadece bir hesap numarası belirtmen yeterli.Sanırım duyarlı arkadaşlar bu hesapta toplanacak meblağın nerede kullanılacağından emin bir şekilde destekleyeceklerdir.
Üzerime düşeni karınca kararınca yapmaya hazırım.
Hepinize bu mücadelede başarılar diliyor ellerinize sağlık diyor,gözlerinizden öpüyorum.
________________________________________________________
YÖNETİCİ NOTU.
Sitemizin tüzel kişiliği olmadığı için yardım toplama yetkimiz yok, gerçi bu yardım değil bir paylaşımdır ama art niyetlilere fırsat vermemek için gönüllü destek olanlar Sn.Gürpınar'a bir mail gönderirlerse() kendilerine bu konuda açıklama ve hesap numarası verilecektir.Kendi hakları için mücadele eden ve destek verenlere teşekkürler.
Alıntı
#17 ibrahim 06-04-2011 13:54
Katkı için haber bekliyorum,72'li devre arkadaşlarımın da katkıda bulunacaklarına yürekten inanıyorum.Saygılarımla.
---------
YÖNETİCİ NOTU
Gönüllü olarak maddi katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımızın Sn.Ersen Gürpınar'ın e-posta adresine ( ) yazmalarını rica ederim.
Alıntı
#16 Erdal Günşer 05-04-2011 23:34
Hakkımızda hayırlısı olsun. Yanınızdayız..
Alıntı
#15 Hüseyin 04-04-2011 07:30
Uğradığımız haksızlıklara karşı vermiş olduğunuz mücadele göstermiş olduğunuz "CESUR YÜREK" tavrınızı kutluyor, bu mücadelede maddi ve manevi yanınızda yer almak istediğimi bildirmek istiyorum. Saygı ve selamlarımla.
Alıntı
#14 Orhan ORHUN 04-04-2011 00:03
Sayın TURAN
Mücadele azminiz bizlere örnek oldu,maddi ve manevi desteğimizle sizinle tek vücut olacağız.Saygılar.
Alıntı
#13 gökhan 03-04-2011 22:07
Değerli ağabeyim
Yapmış olduğunuz bu başvuruda daha önce de belirttiğim gibi her zaman yanınızda olmak benim için bir onur ve görevdir... Saygılarımla.
Alıntı
#12 HARUN KURUOĞLU 03-04-2011 21:19
Beyni,yüreği ve diğer özellikleri ile TBMM'de bizleri temsil ederek haklarımızın takipçisi olabilecek yeteneğe ve kararlılığa sahip olduğuna inandığım (öğrenim görmüş ama inatla eğitilmeye direnmişler tarafından ''kırıkçı çıkıkçı'' olarak tanımlansa da) ender meslektaşlarımızdan biri olan Sayın TURAN Ağabeyimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum.
Alıntı
#11 Adilhan Şanlı 03-04-2011 19:35
Değerli büyüğüm;durmak olmazdı.Siz de size yakışanı yaptınız.Bay Başkan bu çalışmaları duyuyor ve sizinle gurur duyuyordur eminim. Ancak utancından sizi açık açık tebrik edemiyordur.Hiç değilse hukukçu bir üyesini gönderip biraz tecrübe edinmesi için sizden bilgi alsalar.Öyle ya "Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır".Sevgili site yöneticilerimiz; karşılaşılabilecek ekonomik sorunlar için gerekli önlemleri alacağınızdan kuşkum yok.Hemen yanıbaşınızdayım. Bu sınıfın sorunları için kim ne yapıyorsa herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN... Zorlu görev yıllarımızda evlatlarımızı doyasıya sevemeden, birçok kez sadece uyurken saçlarını okşayan,ama hayatını onlara feda edip çok mükemmel evlatlar yetiştiren başta Assubay Babalar ve yüreğinde baba sevgisi, şefkati olanların bu mutlu gününü kutlar; sağlık, başarı ve mutluluk dolu nice yıllar dileriz. Hayattan göçenlerimiz...
Pazar, 19 Haziran 2022
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZIN 103. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN. 19 MAYIS, EMPERYALİST İŞGALE KARŞI MİLLİ DURUŞUMUZDUR! 19 Mayıs 1919; Anadolu'nun emperyalistlerce ișgaline baș kaldırarak dur diyen Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Samsun'a ayak basması ile başlayan, Erzurum ve Sivas kongreleriyle kararlaştırılan, 11 Ekim 1922 Mudanya Müt...
Perşembe, 19 Mayıs 2022
E. ASSUBAYLAR GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU YÖNET
TÜM ANNELERİMİZİN VE YÜREĞİNDE ANNE SEVGİSİ OLAN KADINLARIMIZIN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN. "Ana başta taç imiş, her derde ilaç imiş,bir evlat pir olsa da Ana'ya muhtaç imiş." Analar bizi dünyaya getiren, evlatlarımızı bize bağışlayan yüce insanlar, onlara minnettarız. Anneler gününde emekleri ve aziz hatıraları önünde saygı ile eğilirken annel...
Pazar, 08 Mayıs 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ