KARAR DÜZELTME TALEBİNDE BULUNDUM

itiraz

Sayın arkadaşlarım,

Rezerv hesaplamasının OYAK varlıklarının gerçek değeri üzerinden yapılması için Askeri Yüksek İdare Mahkemesi'nde açtığım davanın ret edildiğini, yeni çıkan kanuna göre Anayasa Mahkemesi'nde kişisel dava açabilmem ve daha sonra da Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde dava açabilmem için, AYİM'den “karar düzeltme” talebinde bulunmam gerektiğini duyurmuştum.

Olağanüstü destek veren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Karar düzeltme talebini” içeren dilekçemi 1 Nisan 2011 tarihinde, Askeri Yüksek idare Mahkemesi'ne gönderilmek üzere Denizli İdare Mahkemesi'ne verdim.

Arkadaşlarımın bilgisine sunuyorum.

Ögeyi Oylayın
(30 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#20 halim 08-04-2011 11:28
Son zamanlarda yapılan mücadelenin ses getirdiği bellidir. Sitenin takip edilme sayısı buna işarettir. Her geçen gün çığ gibi büyüyen sessiz çoğunluğun sesi olan tüm büyüklerime saygılarımı sunarım . Takipteyiz...
Alıntı
#19 Ragıp Tenim 07-04-2011 13:01
Yaşına rağmen, onur savaşına yılmadan devam eden ,saygıdeğer büyüğümüz Sn.İsmail Turan Bey'e maddi ve manevi destek olmak bizler için görevdir.Ayrıca da şereftir. Ne mutlu mücadele edenlere...Ersen Bey her konuda güvenimize layıktır.Ayrıca gazete ilanı gerekirse ona da maddi desteğe hazırız.Sonsuz saygılarımla..
Alıntı
#18 Orhan SELIŞIK 07-04-2011 00:34
Sevgili Ersen, sadece bir hesap numarası belirtmen yeterli.Sanırım duyarlı arkadaşlar bu hesapta toplanacak meblağın nerede kullanılacağından emin bir şekilde destekleyeceklerdir.
Üzerime düşeni karınca kararınca yapmaya hazırım.
Hepinize bu mücadelede başarılar diliyor ellerinize sağlık diyor,gözlerinizden öpüyorum.
________________________________________________________
YÖNETİCİ NOTU.
Sitemizin tüzel kişiliği olmadığı için yardım toplama yetkimiz yok, gerçi bu yardım değil bir paylaşımdır ama art niyetlilere fırsat vermemek için gönüllü destek olanlar Sn.Gürpınar'a bir mail gönderirlerse() kendilerine bu konuda açıklama ve hesap numarası verilecektir.Kendi hakları için mücadele eden ve destek verenlere teşekkürler.
Alıntı
#17 ibrahim 06-04-2011 13:54
Katkı için haber bekliyorum,72'li devre arkadaşlarımın da katkıda bulunacaklarına yürekten inanıyorum.Saygılarımla.
---------
YÖNETİCİ NOTU
Gönüllü olarak maddi katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımızın Sn.Ersen Gürpınar'ın e-posta adresine ( ) yazmalarını rica ederim.
Alıntı
#16 Erdal Günşer 05-04-2011 23:34
Hakkımızda hayırlısı olsun. Yanınızdayız..
Alıntı
#15 Hüseyin 04-04-2011 07:30
Uğradığımız haksızlıklara karşı vermiş olduğunuz mücadele göstermiş olduğunuz "CESUR YÜREK" tavrınızı kutluyor, bu mücadelede maddi ve manevi yanınızda yer almak istediğimi bildirmek istiyorum. Saygı ve selamlarımla.
Alıntı
#14 Orhan ORHUN 04-04-2011 00:03
Sayın TURAN
Mücadele azminiz bizlere örnek oldu,maddi ve manevi desteğimizle sizinle tek vücut olacağız.Saygılar.
Alıntı
#13 gökhan 03-04-2011 22:07
Değerli ağabeyim
Yapmış olduğunuz bu başvuruda daha önce de belirttiğim gibi her zaman yanınızda olmak benim için bir onur ve görevdir... Saygılarımla.
Alıntı
#12 HARUN KURUOĞLU 03-04-2011 21:19
Beyni,yüreği ve diğer özellikleri ile TBMM'de bizleri temsil ederek haklarımızın takipçisi olabilecek yeteneğe ve kararlılığa sahip olduğuna inandığım (öğrenim görmüş ama inatla eğitilmeye direnmişler tarafından ''kırıkçı çıkıkçı'' olarak tanımlansa da) ender meslektaşlarımızdan biri olan Sayın TURAN Ağabeyimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum.
Alıntı
#11 Adilhan Şanlı 03-04-2011 19:35
Değerli büyüğüm;durmak olmazdı.Siz de size yakışanı yaptınız.Bay Başkan bu çalışmaları duyuyor ve sizinle gurur duyuyordur eminim. Ancak utancından sizi açık açık tebrik edemiyordur.Hiç değilse hukukçu bir üyesini gönderip biraz tecrübe edinmesi için sizden bilgi alsalar.Öyle ya "Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır".Sevgili site yöneticilerimiz; karşılaşılabilecek ekonomik sorunlar için gerekli önlemleri alacağınızdan kuşkum yok.Hemen yanıbaşınızdayım. Bu sınıfın sorunları için kim ne yapıyorsa herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

 • DELEGENİN NAMUSU VE TEMAD'IN GELECEĞİ

  Yılmaz 05.09.2021 10:08
  Türkiyede siyaset malumunuz TEMAD bundan payını almış şubelerde lokal olmasa ne yönetici ne üye olur ...
   
 • SULTANTOP KARAKOLU

  Kadir 09.08.2021 23:20
  Ben, Beştaş Karakolundan, Harabe Karakoluna kadar tüm sınır karakollarında takviye takım komutanı ...
   
 • AS(T)SUBAY -STS

  MehmetAkif Türkay 31.07.2021 15:06
  Alkışlıyorum. Çok güzel anlatmışsınız.
   
 • YÜKSELEN GERÇEKTEN HAYAT KALİTESİ Mİ?

  Hakan Başaran 17.07.2021 17:06
  KıymetliMehmet abicim ellerine yüregine sağlık çok güzel bir yazı olmuş yine aynı lezzetle aynı keyifle ...
   
 • YÜKSELEN GERÇEKTEN HAYAT KALİTESİ Mİ?

  Mehmet AKALP 17.07.2021 16:00
  Cumhurbaşkanı verdiğim her sözü tuttum diyor yandaş basın manşet yapıyor Peki bize hayırlı olsun diye ...

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'MIZ YÜCE TÜRK MİLLETİNE KUTLU OLSUN. ORDU YOK DEDİLER KURULUR DEDİ PARA YOK DEDİLER BULUNUR DEDİ DÜŞMAN ÇOK DEDİLER YENİLİR DEDİ M.K.ATATÜRK Saygıdeğer Üyelerimiz İtilaf Devletleri tarafından son dönemlerinde bütün orduları dağıtılan, işgal edilen ve tersanelerine girilen "hasta adam" ismi verilen Osmanlı Devleti'ne...
Pazartesi, 30 Ağustos 2021
SİTE -ASSUBAY GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU YÖNET
SEVR ile düşmana peşkeş çekilen vatan toprağını kurtarmak için başlatılan İSTİKLAL SAVAŞI'nı zaferle sonlandıran Dünyadaki savaş literatürüne DESTAN olarak geçen büyük taaruzun başlangıcının yıldönümünde askeri ve siyasi deha olan gururumuz Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Bu savaşın nasıl bir destan olduğunu anlamak için KOCAT...
Perşembe, 26 Ağustos 2021
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
24 TEMMUZ 1923 LOZAN BARIŞ ANTLAŞMASININ 98. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN... Bu antlaşma, Türk Ulusuna karşı yüzyıllardan beri hazırlanmış ve Sevr Antlaşması ile tamamlandığı sanılmış, büyük bir yok etme eyleminin yıkılışını bildirir bir belgedir. Osmanlı tarihinde benzeri görülmemiş bir siyasal zafer yapıtıdır! Mustafa Kemal ATATÜRK Değerli Meslektaşlar...
Cumartesi, 24 Temmuz 2021
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ