KARAR DÜZELTME TALEBİNDE BULUNDUM

itiraz

Sayın arkadaşlarım,

Rezerv hesaplamasının OYAK varlıklarının gerçek değeri üzerinden yapılması için Askeri Yüksek İdare Mahkemesi'nde açtığım davanın ret edildiğini, yeni çıkan kanuna göre Anayasa Mahkemesi'nde kişisel dava açabilmem ve daha sonra da Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde dava açabilmem için, AYİM'den “karar düzeltme” talebinde bulunmam gerektiğini duyurmuştum.

Olağanüstü destek veren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Karar düzeltme talebini” içeren dilekçemi 1 Nisan 2011 tarihinde, Askeri Yüksek idare Mahkemesi'ne gönderilmek üzere Denizli İdare Mahkemesi'ne verdim.

Arkadaşlarımın bilgisine sunuyorum.

Ögeyi Oylayın
(30 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#20 halim 08-04-2011 11:28
Son zamanlarda yapılan mücadelenin ses getirdiği bellidir. Sitenin takip edilme sayısı buna işarettir. Her geçen gün çığ gibi büyüyen sessiz çoğunluğun sesi olan tüm büyüklerime saygılarımı sunarım . Takipteyiz...
Alıntı
#19 Ragıp Tenim 07-04-2011 13:01
Yaşına rağmen, onur savaşına yılmadan devam eden ,saygıdeğer büyüğümüz Sn.İsmail Turan Bey'e maddi ve manevi destek olmak bizler için görevdir.Ayrıca da şereftir. Ne mutlu mücadele edenlere...Ersen Bey her konuda güvenimize layıktır.Ayrıca gazete ilanı gerekirse ona da maddi desteğe hazırız.Sonsuz saygılarımla..
Alıntı
#18 Orhan SELIŞIK 07-04-2011 00:34
Sevgili Ersen, sadece bir hesap numarası belirtmen yeterli.Sanırım duyarlı arkadaşlar bu hesapta toplanacak meblağın nerede kullanılacağından emin bir şekilde destekleyeceklerdir.
Üzerime düşeni karınca kararınca yapmaya hazırım.
Hepinize bu mücadelede başarılar diliyor ellerinize sağlık diyor,gözlerinizden öpüyorum.
________________________________________________________
YÖNETİCİ NOTU.
Sitemizin tüzel kişiliği olmadığı için yardım toplama yetkimiz yok, gerçi bu yardım değil bir paylaşımdır ama art niyetlilere fırsat vermemek için gönüllü destek olanlar Sn.Gürpınar'a bir mail gönderirlerse() kendilerine bu konuda açıklama ve hesap numarası verilecektir.Kendi hakları için mücadele eden ve destek verenlere teşekkürler.
Alıntı
#17 ibrahim 06-04-2011 13:54
Katkı için haber bekliyorum,72'li devre arkadaşlarımın da katkıda bulunacaklarına yürekten inanıyorum.Saygılarımla.
---------
YÖNETİCİ NOTU
Gönüllü olarak maddi katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımızın Sn.Ersen Gürpınar'ın e-posta adresine ( ) yazmalarını rica ederim.
Alıntı
#16 Erdal Günşer 05-04-2011 23:34
Hakkımızda hayırlısı olsun. Yanınızdayız..
Alıntı
#15 Hüseyin 04-04-2011 07:30
Uğradığımız haksızlıklara karşı vermiş olduğunuz mücadele göstermiş olduğunuz "CESUR YÜREK" tavrınızı kutluyor, bu mücadelede maddi ve manevi yanınızda yer almak istediğimi bildirmek istiyorum. Saygı ve selamlarımla.
Alıntı
#14 Orhan ORHUN 04-04-2011 00:03
Sayın TURAN
Mücadele azminiz bizlere örnek oldu,maddi ve manevi desteğimizle sizinle tek vücut olacağız.Saygılar.
Alıntı
#13 gökhan 03-04-2011 22:07
Değerli ağabeyim
Yapmış olduğunuz bu başvuruda daha önce de belirttiğim gibi her zaman yanınızda olmak benim için bir onur ve görevdir... Saygılarımla.
Alıntı
#12 HARUN KURUOĞLU 03-04-2011 21:19
Beyni,yüreği ve diğer özellikleri ile TBMM'de bizleri temsil ederek haklarımızın takipçisi olabilecek yeteneğe ve kararlılığa sahip olduğuna inandığım (öğrenim görmüş ama inatla eğitilmeye direnmişler tarafından ''kırıkçı çıkıkçı'' olarak tanımlansa da) ender meslektaşlarımızdan biri olan Sayın TURAN Ağabeyimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum.
Alıntı
#11 Adilhan Şanlı 03-04-2011 19:35
Değerli büyüğüm;durmak olmazdı.Siz de size yakışanı yaptınız.Bay Başkan bu çalışmaları duyuyor ve sizinle gurur duyuyordur eminim. Ancak utancından sizi açık açık tebrik edemiyordur.Hiç değilse hukukçu bir üyesini gönderip biraz tecrübe edinmesi için sizden bilgi alsalar.Öyle ya "Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır".Sevgili site yöneticilerimiz; karşılaşılabilecek ekonomik sorunlar için gerekli önlemleri alacağınızdan kuşkum yok.Hemen yanıbaşınızdayım. Bu sınıfın sorunları için kim ne yapıyorsa herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

Binnur Okkan
Kadri Okkan'ı kaybettik. Cenazesi bugün 23 ocak 2022 izmir buca şirinyer merkez camiinden ikindi namazından sohra askeri törenle defnedilecektir. Bilgilerinize. Saygılarımla. Kızı Binnur Okkan - Yönetici notu Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır diliyoruz.
Pazar, 23 Ocak 2022
Atilla ABAYLI
TEMAD GENEL BAŞKANINA Sayın genel başkan; Evrensel sistemde gerçekler net görülmelidir. İzmirde il temsilcisi davet üzerine 23 Nisan resepsiyonuna davet edilir. Ve üç kişi eşleri ile bu davete icabet ederler. Şimdiki disiplin kurulu başkanınız ve şimdiki izmir il temsilcisi ve yönetimden biri. Ve yönetimden biri bu etkinliği facebook sayfasında paylaşır.Bu paylaşıma...
Cuma, 14 Ocak 2022
Erol ERTURAN
Herkese merhaba İyi akşamlar Arkadaşlar TEMAD ve diğer sosyal medya hesapları neden yapısal sorunları konuşmazlar ve durumu devamlı gündemde tutup sosyal medyayı hop oturup hop kaldıracak fikir cimnastiği ve oluşturacak ve yapısal sorunlarımızı sistematik bir yapıya büründürmekten maalesef imtina eder durumda olduklarını değerlendirmekteyim sorunlarımız mevzi konular...
Cuma, 07 Ocak 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ