×

Uyarı

JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Bu sayfayı yazdır

Ali Rıza ÇAKMAK

By 12.02.2011 Okunma Sayısı: 3586 Yorumlar (1)

1977 mezunu Deniz Piyade Assubayıyım.

1997 yılı şubat ayında emekli oldum.O tarihten beri serbest olarak inşaat işleriyle uğraşıyorum.

1999 mayıs ayından beri Narlıdere Temad başkanıyım.

1984 yılında başladığım futbol hakemliğini onaltı yıl aralıksız yaptım.Altı yıl FİFA kokartlı olmak üzere onüç yıl Türkiye Liğinde yedi yılda ülke dışında uluslararasısı müsabakalarda görev yaptım.

Anadolu üniversitesi iktisat fakültesini 1992 yılında bitirdim.

Silahlı Kuvvetlerde çalışırken çeşitli spor branşlarında üst düzey sporcu ve antrenör olarak görev yaptım.

Emekli olduktan sonra iş ve dernek yöneticiliğim dışında yaşadığım ilçede 1999 -2004 yılları arasında belediye bşk.nı danışmanlığı yaptım.

2004 yılında yapılan yerel seçimlerde belediye meclis üyesi oldum. Ayni zamanda 1999 yılından bugüne belediyemizin spor koordinatörlüğünü yürütüyorum.

Evliyim iki çocuk babasıyım.

İzmir İlinde ve Türkiyede onun üzerinde sivil toplum kuruluşunda aktif üyeyim. Özellikle astsubay sorunları ve toplumumuzun yaşadığı genel problemlerle yakından ilgileniyorum.Bu konularda sosyal ve siyasi çözümler üretmeye çalışıyorum.En ufak bir fayda sağladığım zaman müthiş mutlu oluyorum.

Dünyadaki tüm olumsuzlukların bir çözüm yolu olduğunu biliyorum. Olaylara tepeden bakan bilgili olmadığı halde çok bilmiş insanlardan nefret ediyorum. Beni en çok emekli arkadaşlarımın olaylara/yaşama negatif bakmaları ile 'dernek bana ne verecek?' benzeri soruları üzüyor.

Ögeyi Oylayın
(15 oy)

Son ekleyen