×

Uyarı

JUser: :_load: 62 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

1977 mezunu Deniz Piyade Assubayıyım.

1997 yılı şubat ayında emekli oldum.O tarihten beri serbest olarak inşaat işleriyle uğraşıyorum.

1999 mayıs ayından beri Narlıdere Temad başkanıyım.

1984 yılında başladığım futbol hakemliğini onaltı yıl aralıksız yaptım.Altı yıl FİFA kokartlı olmak üzere onüç yıl Türkiye Liğinde yedi yılda ülke dışında uluslararasısı müsabakalarda görev yaptım.

Anadolu üniversitesi iktisat fakültesini 1992 yılında bitirdim.

Silahlı Kuvvetlerde çalışırken çeşitli spor branşlarında üst düzey sporcu ve antrenör olarak görev yaptım.

Emekli olduktan sonra iş ve dernek yöneticiliğim dışında yaşadığım ilçede 1999 -2004 yılları arasında belediye bşk.nı danışmanlığı yaptım.

2004 yılında yapılan yerel seçimlerde belediye meclis üyesi oldum. Ayni zamanda 1999 yılından bugüne belediyemizin spor koordinatörlüğünü yürütüyorum.

Evliyim iki çocuk babasıyım.

İzmir İlinde ve Türkiyede onun üzerinde sivil toplum kuruluşunda aktif üyeyim. Özellikle astsubay sorunları ve toplumumuzun yaşadığı genel problemlerle yakından ilgileniyorum.Bu konularda sosyal ve siyasi çözümler üretmeye çalışıyorum.En ufak bir fayda sağladığım zaman müthiş mutlu oluyorum.

Dünyadaki tüm olumsuzlukların bir çözüm yolu olduğunu biliyorum. Olaylara tepeden bakan bilgili olmadığı halde çok bilmiş insanlardan nefret ediyorum. Beni en çok emekli arkadaşlarımın olaylara/yaşama negatif bakmaları ile 'dernek bana ne verecek?' benzeri soruları üzüyor.

Ögeyi Oylayın
(15 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#1 imam yalçın 08-12-2012 13:33
Sizler gibi degerli abilerimiz olduğu sürece sırtımız yere gelmez, başarılarınızın devamını dilerim, saygılarımla.
Alıntı
genclige-hitabe

Son Yorumlar

Son Eklenen Mesajlar

SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN... Zorlu görev yıllarımızda evlatlarımızı doyasıya sevemeden, birçok kez sadece uyurken saçlarını okşayan,ama hayatını onlara feda edip çok mükemmel evlatlar yetiştiren başta Assubay Babalar ve yüreğinde baba sevgisi, şefkati olanların bu mutlu gününü kutlar; sağlık, başarı ve mutluluk dolu nice yıllar dileriz. Hayattan göçenlerimiz...
Pazar, 19 Haziran 2022
SİTE-ASB.GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU YÖNETİMİ
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZIN 103. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN. 19 MAYIS, EMPERYALİST İŞGALE KARŞI MİLLİ DURUŞUMUZDUR! 19 Mayıs 1919; Anadolu'nun emperyalistlerce ișgaline baș kaldırarak dur diyen Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Samsun'a ayak basması ile başlayan, Erzurum ve Sivas kongreleriyle kararlaştırılan, 11 Ekim 1922 Mudanya Müt...
Perşembe, 19 Mayıs 2022
E. ASSUBAYLAR GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU YÖNET
TÜM ANNELERİMİZİN VE YÜREĞİNDE ANNE SEVGİSİ OLAN KADINLARIMIZIN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN. "Ana başta taç imiş, her derde ilaç imiş,bir evlat pir olsa da Ana'ya muhtaç imiş." Analar bizi dünyaya getiren, evlatlarımızı bize bağışlayan yüce insanlar, onlara minnettarız. Anneler gününde emekleri ve aziz hatıraları önünde saygı ile eğilirken annel...
Pazar, 08 Mayıs 2022
Copyright © 2006 Emekli Assubaylar. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım İhsan GÜNEŞ