GENELKURMAY VE HÜKÜMETİN OYUNUNU BOZALIM

22 Şub 2014
257 kez

Yıllardır GENKUR ve HÜKÜMET anlaşarak ASSUBAYLARIN ÖZLÜK  HAKLARI üzerine OYUNLAR oynadılar. Genelkurmay Bşk lığı ve SİYASİ iktidar her yıl Assubayların ÖZLÜK HAKLARI için çalışma başlatıldığını ve bu çalışmanın sürdürüldüğünü BASIN YAYIN organları ve GÖRSEL medyadan halkımıza duyurdular.

İnsan HAKLARINA ve MECLİSTE ettiği YEMİNE DUYARLI ve BAĞLI olan birkaç MİLLETVEKİLİ ASSUBAYLARA yapılan HAKSIZLIKLARI önemseyerek TBMM'de MSB'na SORU ÖNERGESİ olarak vererek, MSB'ı da ASSUBAYLARIN ÖZLÜK HAKLARININ DÜZELTİLMESİ ile bu HAKLARIN VERİLMESİ için çalışmaların yapıldığını defalarca dile getirdiler.

GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ve SİYASİ İKTİDARCA ASSUBAYLARIN ÖZLÜK HAKLARININ düzenlendiği, verileceği her YIL TEMCİT PİLAVI gibi ISITILARAK BASIN ve GÖRSEL medyada GÜNDEM oluşturunca  MİLLETİMİZDE de haklı olarak;

BU ASSUBAYLARA DA HER YIL YENİ HAKLAR VERİLİYOR, AMA ASSUBAYLAR DA HİÇ DOYMUYOR, HER GÜN YENİ HAKLAR istiyorlar gibi ne kadar  DOYUMSUZ ve İSTEKLERİ bitmiyor

gibi bir İZLENİM yer  etmiştir. Durumun Halkımızın DÜŞÜNDÜĞÜ gibi olmadığını, Assubayların DOYUMSUZ olmadığını, Assubayların her YIL GENELKURMAY BAŞKANLIĞI ve SİYASİ İKTİDARCA birlikte hareket edilerek AYNI OYUNU sahneye koyduklarını ama bugüne kadar ASSUBAYLARLA ilgili olarak yıllardır YAPTIKLARINI söyledikleri HAZIRLIKLARI bir türlü BİTİRMEDİKLERİNİ ve ASSUBAYLARA haklarının verilmediğini ÇOK İYİ anlatmamız  gerekmektedir.

Bundan böyle Sn. KESER dahil tüm TEMAD  İl ve İlçe başkanları herhangi bir yerde bu konuyla ilgili açıklamalarını yaparlarken SİYASİ İKTİDARIN 12 yıl, GENELKURMAY BAŞKANLIĞININ 1980 YILINDAN BU YANA Assubay haklarının VERİLMESİ İÇİN söz VERDİKLERİNİ AMA BUGÜNE KADAR  verdikleri sözlerin ARKASINDA DEVLET ADAMLIĞINA yakışır biçimde durmayarak Assubay  camiasını aldatıp, OYALADIKLARINI, yanlış bilgilerle de TÜRK Milletini KANDIRDIKLARINI ve YANLIŞ bilgilendirdiklerini YÜKSEK PERDEDEN açıklamalıdırlar ki, Assubayların DOYUMSUZ değil YILLARDIR ALDATILIP, OYALANDIĞINI ve MAĞDUR edildiğini MİLLETİMİZ DE görsün, bilsin.

Assubaylar AYRICALIK değil YASAL HAKLARINI istemektedirler. Bu konuları yapılacak açıklamalarda  KISA ama ÖZ olarak MİLLETİMİZE duyurmak TEMAD BŞK'ları için artık  ZARURİ hale gelmiştir.

Assubayların DOYUMSUZ olmadıklarını sadece HAKLARINI istediklerini ama YILLARCA GENKUR ve İKTİDAR tarafından ALDATILARAK OYALANARAK bugünlere gelindiğinden, VERİLECEK denilen ASSUBAY haklarının bugüne kadar hiç birini verilmediği MİLLETİMİZCE de ÖĞRENİLMELİ, BİLİNMELİDİR.

Ögeyi Oylayın
(33 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#1 Meftun TENİKECİ 22-02-2014 23:21
TEMAD'ın şu an maddi ve manevi desteğe ihtiyacı var. TEMAD üyesi arkadaşlar aidatları peşin ödeyerek maddi katkılarımızı arttıralım bugünlerde.
Alıntı