TEMAD'IN KAPATILMASINI KİM İSTİYOR ?

21 Kas 2016
285 kez

TEMAD’IN KAPATILMASINI ASIL İSTEYENLER ORTAYA ÇIKARILMALIDIR

 

Bazı sitelerde fotokopisi yayınlanan ve kim tarafından gönderildiği belli olmayan dilekçeyle, İstanbul Emekli Astsubaylar Derneğinin kapatılması için Milli Savunma Bakanlığına müracaat edildiği anlaşılmaktadır.

 

Dilekçe gönderen kişinin asıl amacı, konunun yargıya taşınmasını sağlayarak, İstanbul Emekli Astsubaylar Derneğinin kapatılması görüntüsü altında dolaylı yollardan TEMAD’ ı kapattırmak olabilir.

 

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, tüzel kişiliğe sahip emekli astsubayların derneğidir. TEMAD Genel Başkanı Sayın Ahmet KESER gerekli araştırmayı yaparak, dilekçeyi kimin gönderdiğini ve dolaylı yollardan TEMAD’ ın kapatılmasını kimin istediğini ortaya çıkarmalı ve yayınlamalıdır.


    

Ögeyi Oylayın
(14 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#1 EMEKLİASSUBAYLAR 21-11-2016 17:01
Darbe yasalarının Anayasaya aykırılığı ileriye sürülerek iptalini sağlayan yasadan sonra darbe yasası ile kurulan TEMAD'ın kapatılabileceği tehlikesine dikkat çeken İstanbul E.Asb.Derneği açıklamasını her zamanki gibi saptırıp haysiyet cellatlığı yapan yönetim yakaları bir kez olsun "genel başkan ne der" korkusundan sıyrılıp Sn.İsmail Turan'ın belirttiği gizli TEMAD düşmanının ortaya çıkmasını sağlamalıdır
Alıntı