ASSUBAYLAR TAZMİNATLARI HAK EDİYOR AMA MAALESEF ÜZGÜNÜZ!

10 Haz 2016
222 kez

Maalesef biz VERMİYORUZ diyemiyor da, biz VERMEK (!) istesek te SİYASİ İKTİDAR vermiyor DİYOR.

Bunu söyleyen bugünün GENKUR 2.nci Bşk. yarının da GENKUR Bşk olacak ORGENERAL Sn Yaşar GÜLER. Bu Beyanını da Bayan Gazeteciyle yaptığı röportaj da söylüyor ve diyor ki, ASLINDA ASSUBAYLAR TAZMİNATLARI HAK EDİYOR ,ama SİYASİ iktidara KABUL ETTİREMİYORUZ. Bunun içinde ÜZGÜN olduğunu ifade ediyor !

Peki Sn 2 nci Bşk. Bugüne kadar HAK ettikleri halde SUBAYLARIN ALMADIĞI,ALAMADIĞI bir hakkınız var mı ? Kaldı mı ?

SUBAYLAR İÇİN YAPTIĞINIZ BİR TEKLİFİ GERİ ÇEVİREN BİR SİYASİ İKTİDAR oldu mu ?

Bu SÖYLEDİĞİNİZE KİM İNANIR? Söyledikleriniz SİZCE İNANDIRICI MI ?

Söylediklerinize KENDİNİZ İNANIYOR MUSUNUZ ?

Bu söyleminizle ASSUBAY TOPLUMUNUN karşısında NE KADAR GÜLÜNÇ duruma DÜŞTÜĞÜNÜZÜ ve GÜVEN KAYBETTİĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ ?

ASSUBAYLAR HAK EDİYORLAR AMA SORUMLU KOMUTANLARI OLARAK PERSONELİMİZİN HAKKINI KORUMUYOR,YADA KORUYAMIYORUZ DEMEK ACİZLİĞİN İFADESİ Mİ ?

YOKSA ASSUBAYLARI BİR OYALAMA TAKTİĞİMİDİR ?

Assubaylara karşı süren ALDATMA OYALAMA TAKTİKLERİNİZDEN HİÇ Mİ VAZ GEÇMEYECEKSİNİZ ? ASSUBAYLARA KARŞI OLAN BU TAVIRLARINIZIN SEBEBİ NEDİR.

DIŞARIDAN AYNI FAKÜLTEYİ BİTİREN KİŞİLER; SUBAY OLURSA 8/1 KADEMEDEN GÖREVE BAŞLATILIRKEN, ASSUBAY OLURSA NEDEN 9/3 KADEMEDEN GÖREVE BAŞLATILMAKTADIR. Bu AYIRIM-HAKSIZLIK-HUKUKSUZLUK DEĞİL MİDİR ? ASSUBAYLARDAN NE İSTİYORSUNUZ?

ARTIK KARAR VERİN.

ASSUBAYLAR SİZİN SİLAH ARKADAŞINIZ MI- DÜŞMANINIZ MI ?

Assubaylara HAKLARINI vermemek için BİNBİR dereden SU getirirken,binbaşıların Yarbay olurken hiç emek sarf etmeden HAKSIZ olarak fazladan bir kademe almalarına GÖZ yumarken YAPTIĞINIZ HAKKIN HUKUKUN İÇİNE ETMEK ,AYIRIM DEĞİL MİDİR ?

Assubaya HAKKINI VERMEMEK için DİREN, SUBAYA HAK ETMEDİĞİNİ VERMEK İÇİN GÖZ YUM. BU NASIL BİR ANLAYIŞ ,BU NASIL AYIRIMCI ve İTİCİ bir TAVIRDIR. BU UYGULAMALARIN OLDUĞU YERDE HUZUR,BİRLİK,DİRLİK OLURMU ?BÖYLE AİLE OLUR MU ? BU AİLEDE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI OLUR MU ?

Görev koşulları ve sorumlulukları assubaylarla kıyaslanamayaca k MYO mezunu memurlar 9/2 kademeden GÖREVE başlarken, NEDEN ASSUBAYLAR 9/1 DEN GÖREVE BAŞLARLAR.

NEDEN HALA ASSUBAYLARIN İNTİBAKLARINI hala 9/2 olarak YAPMIYORSUNUZ.

ASSUBAYLARDAN İSTEDİĞİNİZ NEDİR ? SUBAY İNTİBAKLARINI tavşan hızıyla yaparken, ASSUBAYLARIN 9/2 göreve başlangıç derecelerini NEDEN KAPLUMBAĞ hızında yapıyorsunuz ?Assubaylardan NE İSTİYORSUNUZ ?

Eğer ASSUBAYLARDAN RAHATSIZLIK DUYUYORSANIZ VE TSK YI ASSUBAYSIZ OLARAK YÖNETEBİLECEĞİNİZE İNANIYOR VE GÜVENİYORSANIZ, ASSUBAY SINIFINI KALDIRIN.

BUGÜNKÜ ŞARTLARDA ASSUBAYLARDA SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN VE ÇALIŞMA ORTAMINDA OLMAKTAN MEMNUN DEĞİLLER.

BUNU ANLAMANIN EN DOĞRU YOLU ASSUBAYLAR ARASINDA BİR "ANKET " YAPTIRMAKTAN GEÇER. BUYRUN BİR DENEYİNİZ ,NETİCEYİ DE GÖRÜNÜZ.

UNUTMADAN,ADALET OLMAYAN YERDE HİÇBİR ŞEY OLMAZ, GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMINA KAVUŞAMAYAN ASSUBAY HUZURSUZ İSE ORDUDA HUZUR VE HİZMET VERİMLİLİĞİ DE OLAMAZ.

Ögeyi Oylayın
(39 oy)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar  

#1 Ersen Gürpınar 11-06-2016 00:28
Ordusuna ve ülkesine sadakatini teri,kanı ve canı ile ispatlayan karşılığında sadece adalet isteyen assubaylara ön yargılarla yapılan haksızlıklar adaletsizlikten öte vicdansızlıktır. Adalet olmayan yerde hiçbir şey olmaz.
Alıntı