Perşembe, 03 Aralık 2015 21:55

DAVAMI GERİ ÇEKEYİM Mİ?

Oy ver
(18 oy)Muvazzaf ve emekli Astsubayların birçok mağduriyetini önlemek amacıyla İş Mahkemesinde açtığım ve ıslah fırsatı hakkımı kullanarak genişlettiğim ve 6 konuyu kapsayan temyiz safhasındaki davam devam etmektedir. 

Ak Partinin tek başına iktidara gelebilmesi için seçim sürecinde Sayın Başbakanımızın verdikleri vaatleri ve Sayın Genelkurmay Başkanımızın girişimleriyle devam eden yasa çalışmaları meslektaşlarımın malumudur. Hazırlanan bu yasanın yürürlüğe girmesiyle 1. derecenin 4. kademesine yükseleceğimden devam eden davamın benim açımdan bir önemi kalmayacağını ancak muvazzaf ve emekli birçok meslektaşım için ise öneminin devam edeceğini biliyorum.

Devam eden davamı, yeni kanun yürürlüğe girdikten sonra geri çekip çekmeme konusundaki kararımı, demokrasiye inandığımdan muvazzaf ve emekli Astsubay meslektaşlarımın görüşlerini aldıktan sonra vermek istiyorum. 

Bu amaçla, yeni çıkacak yasadan yeteri kadar yararlanamayacak olan ve DAVAMI GERİ ÇEKMEMİ İSTEMEYEN MUVAZZAF VE EMEKLİ ASTSUBAY meslektaşlarımın sosyal medyada yorum yapmadan ve sadece telefonlarını bekliyorum.

Sosyal medyada polemik konusu olmaması için davayla ilgili gelişmeler hakkında sadece dava kapsamında kalan ve telefon edecek muvazzaf ve emekli Astsubay meslektaşlarıma telefonla bilgi vereceğim. 

Cep: 05056576412Yorumlar

-1hikmet saraç06-01-2016 18:32#6
sn. turan binlerce magdur assubay varken, bu soruyu sormazına anlam veremedim..........
+4Ahmet CAN05-01-2016 13:34#5
Sayın Turan,
Davayı açan sizsiniz.Sürdürmek veya geri çekmek gayet tabi sizin iradenize kalmış bir şey.Ama bende Celal Elbir bey gibi,vazgeçme eğiliminizi kusura bakmayın hiç anlayamadım.Ola ki davalar olumlu sonuçlanırsa bunlardan istifade etmeye çok ihtiyacı olan meslektaşlarını za yazık değil mi?Bu davalar size taşıyamayacağın ız maddi külfetler yüklüyorsa,olum lu sonuçlanmaların dan istifade edecek veya etmeyecek bütün meslektaşlarını zın bildirim yapmanız halinde,geçmişt e olduğu gibi gerekli katkıyı yapacaklarına inanıyorum.Saygılarımla.
+6süleyman paktin05-12-2015 02:54#4
sevgili kardeşim.bence durum tam kesinleşmeden geri çekme.elinde bulunsun.benimde sana bir sorum olacak.ben 1/1 deyim.üniversite mezunu değilim.benim intibaklatla alacağım derece ne olacak.1/4 mü olaxak yoksa başka birşeymi? hakkımızda hayırlısı olsun.
selamlar
+8Celal ELBİR05-12-2015 01:47#3
Değerli Büyüğüm;
Her şeyden "hazırlanan yasa" kavramınıza dikkat çekerek, kesinleşmeden bu işin bittiği yanılgısına düşülmemesini,
Dava hazır açılmışken ve üzerinde yoğun bir emek söz konusuyken vazgeçme eğilimini anlayamadığımı,
Bu site aracılığıyla karınca kararınca destek veren arkadaşların hatırına diye de düşünerek, büyüklüğünüzü sürdürmenizi önerir, saygılarımı sunarım.
+12Ümit04-12-2015 12:40#2
Sayın TURAN,sizin davanız sadece 1.dereceye yükselmeyle ilgili değil binlerce malül olarak 2-3-4-5 dereceden emekli olan meslektaşımız için de büyük önem taşıyor.Siz bu safhaya kolay gelmediniz.Sonuna kadar devam etmeniz binlerce meslektaşımızın mağduriyetini önleyecektir.Bunu gözardı etmeden devam etmenizi rica ediyorum,saygıl arımla...
+17EMEKLİ ASSUBAYLAR03-12-2015 22:01#1
Sn.TURAN
Siz,özveri ve bir hukukçu titizliği ile bizler için davalar açan birisiniz bu çalışmalarınızı her türlü takdirin üzerindedir; özellikle Sınıf okulu sürelerinin göstergemize dahil edilmesi davanız çok önemlidir, intibaklar yapılınca birçok arkadaş bu davanın kabulü ile birinci dereceye yükselecektir. Davayı geri çekmenizi hiç kimse kabul etmez,zaten nacizane desteklerimizi de bu başarınıza katkı için sunduk. Emeklerinize teşekkür ediyor müjdeli haberi bekliyoruz. SİTE YÖNETİMİ

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yapabilir. Yorum yapmak için lütfen KAYIT olun veya GİRİŞ yapın...